Нагороди Ради Європи
 

Новини

 
Департамент бюджету і фінансів оприлюднив проект рішення міськради стосовно справляння податків у Харкові

Департаментом бюджету і фінансів підготовлений проект рішення Харківської міської ради «Про внесення змін до рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01.2011 року №126/11 «Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України».

Вказані зміни пов’язані зі змінами в законодавстві, які відбулися після прийняття рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01.2011 року №126/11 «Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України».
Зокрема, з 01.01.2011 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1258 «Про затвердження переліку платних побутових послуг, на провадження діяльності з надання яких придбавається торговий патент», яка була оприлюднена 03.02.2011 року у газеті «Урядовий кур’єр».
Крім цього, державною податковою адміністрацією у Харківській області надані пропозиції щодо коригування окремих норм Положення «Про порядок обчислення та сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності».
Вищеназваний проект, а також відповідний аналіз регуляторного впливу опублікований у газеті «Харьковские известия» і на сайті Харківської міськради.
Зауваження та пропозиції до указаного проекту рішення Харківської міської ради приймаються у письмовому вигляді протягом 1 місяця з дня його опублікування за адресою: м.Харків, площа Конституції, 7, Департамент бюджету і фінансів Харківської міської ради, тел.760-76-33.

 
Матеріали за темою
Документи
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Харківської міської ради «Про внесення змін до рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання від 12.01.2011 року №126/11 «Про врегулювання питань справляння податків на території міста Харкова відповідно до норм Податкового кодексу України»
14 квітня 2011 р.
Перейти...

Новини

Анонс

Архів новин

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»