Нагороди Ради Європи

Юдін Олександр Іванович

Олександр Іванович Юдін

Юдін Олександр Іванович - професор кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківської національної академії міського господарства, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії УРСР, лауреат премії Ради Міністрів СРСР.

Після закінчення в 1959 році Харківського інституту інженерів залізничного транспорту Юдін О.І. протягом 5 років працював на будівництві Казахстану, займаючи посади від виконроба до головного інженера будуправління.

З 1964р. працював на посадах головного інженера, начальника управління, головного будівельника ДСК-1, начальника ДСК-2, начальника ДСК-1.
Під його керівництвом досягнутий пік у розвитку великопанельного житлового будівництва: потужність ДСК-1 доведена до 800 тис.кв.м. житла, освоєно будівництво об'єктів соцкультпобуту в каркасно-панельному виконанні, комплексно забудовані великі житлові масиви Харкова: Салтівський, Залютіно, Олексіївський, Роганський та інші.

У цей період Харківський ДСК-1 став найбільшим підприємством в Україні, займав третє місце за обсягом в Союзі, був єдиним підприємством з замкнутим циклом, об'єднуючи виготовлення будівельних матеріалів, виробів, будівництво житла, об'єктів соціального призначення та введення їх в експлуатацію.

Завдяки системній роботі начальника комбінату Юдіна А.І. щодо добору, підготовки, виховання фахівців-організаторів виробництва, робочих, Харківський домобудівний комбінат став чудовою школою кадрів.

З 1989р. Юдін О.І. завідувач кафедри «Організація і управління в будівництві» Харківської національної академії міського господарства, керівник наукових розробок студентів, веде активну підготовку дисертаційних досліджень аспірантів, передає багатий практичний і науковий досвід студентської молоді.

З 2005 року і по теперішній час Юдін О.І. працює професором кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві.
Має більше 60 друкованих робіт з вирішення проблем розвитку будівництва в Україні.

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»