Нагороди Ради Європи

Поздєєва Тетяна Геннадіївна

Народилася 2 серпня 1952 року в м.Миргороді Полтавської області, в сім’ї службовців.
 З 1959 року навчалася в середній школі м. Тіксі Якутської АРСР. У 1969 році з батьками переїхала до України, м. Харкова, де закінчила середню школу № 60.
Після закінчення школи навчалась в Харківському політехнічному інституті, який закінчила у 1975 році за фахом «Хімічна технологія лаків, фарб і лакофарбних покрить», отримавши кваліфікацію інженера-хіміка-технолога.
З квітня 1975 року по вересень 1976 року працювала інженером в Українському науково-дослідницькому вуглехімічному інституті.
З жовтня 1976 року по жовтень 1978 року працювала на посаді майстра ЖЕК №6 Київського РЖУ м. Харкова.
З жовтня 1978 року по червень 1980 року - завідуюча проектним кабінетом – методист Харківської філії інституту підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів комунального господарства УРСР.
З червня 1980 року по червень 2001 року працювала майстром, інженером, заступником начальника, головним інженером, начальником ПЖРЕП № 2 Київського району м. Харкова.
З червня 2001 року по березень 2007 року працювала заступником голови ради з питань діяльності виконавчого органу виконавчого комітету Київської районної в м. Харкові ради.
З 02 березня 2007 року призначена на посаду заступника директора комунального підприємства «Жилкомсервіс», де і працює по теперішній час.
За досягнуті успіхи та професійну майстерність нагороджувалась: Почесною грамотою Харківської міської ради, 2000 рік; Почесною грамотою Київської районної ради з нагоди 10-ї річниці з Дня Незалежності України, 2001 рік; медаллю «Ділова людина України», 2002 рік; Почесною грамотою міськвиконкому, 2006 рік; грамотою Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації та Голови обкому галузевої профспілки, 2008 рік; Почесною грамотою Харківської міської ради, 2009 рік; Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради, 2010 рік.
З 2009 року член Партії Регіонів.
Має двох синів.

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»