Нагороди Ради Європи

Питіков Іван Никифорович

Іван Никифорович Питіков

Народився 14 серпня 1922 року селище Рабовичи Могілевської області. У 1937 році закінчив Мінський зооветеринарний технікум. З 1941 по 1960 роки проходив службу у Збройних Силах СРСР, учасник Великої Вітчизняної війни. З 1960 по 1964 роки працював вчителем історії середньої школи № 15 м. Харкова , з 1964 року - директор Харківської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів № 24 Харківської міської ради Харківської області.

Має глибоку науково-теортичну підготовку, широку ерудицію, фундаментальні знання з педагогіки й психології, що дає йому змогу керувати навчально-виховним процесом на рівні сучасних вимог. Досконало володіє методикою викладання предметів суспільного напрямку. Прагне до самовдосконалення, багато працює над формуванням у учнів важливих наукових понять. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "вчитель-методист".

Досвід роботи Івана Никифоровича з питань управління навчальним закладом вивчався та узагальнювався Харківським обласним науково-методичним інститутом безперервної освіти вчителів. Багато років на базі школи працював семінар для директорів шкіл області та їх заступиків з цих питань.

Неординарний учитель, який володіє новітніми педагогічними методиками, вдало використовує особистісно-орієнтований підхід до викладання предметів, тому його уроки сприяють становленню в учнів свідомої громадянської позиції та формують навички самостійної пізнавальної аналітичної діяльності. Відпрацьовує форми самоконтролю і взаємоконтролю, організує роботу в парах і групах, досягає високих результатів у навчанні. Серед учнів Питікова І.Н. є переможці районних та Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та права.

Вимогливість до себе і оточуючих, енергійність, оптимізм, принциповість - ці риси характеру є запорукою успішної роботи з педагогами, учнями, батьками. Іван Никифорович користується високим авторитетом та повагою серед колег, учнів, їх батьків та педагогічної громадськості усього міста та області.

Як ветеран Великої Вітчизняної війни нагороджений орденом "Отечественной войны" II ступеню (1985); медаллю "За бойові заслуги", медаллю "За оборону Сталинграда"; медаллю "За победу над Германией в Великой Отечественной войне". За творчу педагогічну діяльність йому присвоєно звання "Заслуженный учитель Украины", (1977), "Відмінник народної освіти УРСР" (1976), "Отличник просвещения СССР" (1977), має орден "За заслуги" III ступеню (1999), орден Богдана Хмельницького III ступеню (1999), нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України (2004), відзнакою Харківського міського голови "За старанність". Ім'я І.Н. Питікова занесено у "Книгу рекордів Харкова"

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»