Нагороди Ради Європи

Кривцов Олександр Станіславович

Олександр Станіславович Кривцов

Народився 3 вересня 1950 року в м. Вовчанськ Харківської області.

Трудову діяльність розпочав у 1973 році помічником майстра на Харківському авіаційному заводі.

З 1974р. по 1990р. працював на виборних посадах комсомольських та партійних органів.

З 1990 року по 2001 рік був головою Київської районної в місті Харкові ради.
Кривцов О.С. очолив один з центральних економічно насичених районів Харкова в роки глобальних змін – роки політичного та економічного становлення України. Завдяки його професіоналізму, глибоким знанням в галузі економіки та великому досвіду організаційної роботи Київський район з честю пройшов цей складний період, став ініціатором низки економічних та соціальних запроваджень у місті.

Перебуваючи на посаді першого секретаря Київського району Компартії України, а потім голови райради та райвиконкому, Кривцов О.С. займався організацією будівництва, здачею та благоустроєм нового мікрорайону Північної Салтівки. Прийняття до складу Київського району значної кількості об’єктів житла та соціально-культурного призначення, благоустрою великих територій та розвиток інфраструктури потребували великих зусиль та уваги. З заселенням мікрорайону населення Київського району збільшилось практично на 50 тисяч та наблизилося до 200 тисяч мешканців.
 

В умовах кардинальних змін політичної та соціально-економічної системи країни Кривцов О.С. ініціативно йшов на реформування районних підприємств, підвідомчих галузей та організацій. Це дозволило, з одного боку, укріпити їх спроможність працювати в нових умовах, а з іншого – не допустити проявів соціальної напруги.

Серйозну увагу Кривцов О.С. приділяв розвитку гуманітарної сфери. В складний час були збережені об’єкти соціально-культурної сфери, не було допущено перепрофілювання дитячих садків, шкіл, лікарень, клубів за місцем мешкання. Крім того, з 1991 року почалося активне створення закладів освіти нового типу.

Велика увага приділялась удосконаленню системи соціального захисту населення, всебічній допомозі ветеранам війни та праці. Особлива увага приділялась соціальному захисту дітей та підлітків, і в першу чергу дітей, позбавлених батьківського піклування.

Київський район – єдиний в Україні, де, починаючи з 1996 року, патронажні медсестри районної організації Червоного Хреста обслуговують на дому інфікованих та психічно хворих, а також онкохворих та хворих на туберкульоз. Робота медсестер оплачувалась з районного бюджету.
З 2001р. по 2005р. працював заступником голови Харківської обласної державної адміністрації.

З 2006 року – перший заступник Харківського міського голови.
Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня, орденом «Знак Пошани», орденом «За доблесть и честь», орденом «Чорнобильський Хрест: Мужність. Честь. Гуманність», орденом Української Православної Церкви Рівноапостольного Князя Володимира ІІІ ступеня, почесною відзнакою МНС України, міжнародною відзнакою Європейської Академії Бізнесу (Оксфорд, Англія).

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»