Нагороди Ради Європи

Харченко Олександр Михайлович

Олександр Михайлович Харченко

Голова правління ВАТ „Трест Житлобуд-1”, Заслужений будівельник України. Удостоєний орденів „За заслуги” ІІІ ступеня, „Святого Князя Володимира” ІІ та ІІІ ступенів (УПЦ).

Народився 30 жовтня 1949 року.

Трудову діяльність розпочав у 1966 році слюсарем Харківського тракторного заводу. Після закінчення у 1973 році Харківського інституту інженерів залізничного транспорту за спеціальністю інженер-будівельник працює в галузі будівництва в системі тресту "Житлобуд-1", де пройшов шлях від майстра будівельного управління до керуючого Трестом.

У березні 1996 року його було обрано головою відкритого акціонерного товариства "Трест Житлобуд-1". На цій посаді він продовжує працювати і сьогодні.

Під особистим керівництвом Харченка О.М. в нашому місті було споруджено унікальні об'єкти - Харківський академічний театр опери та балету, Свято-Сергіївський храм на Павловому Полі, Храм святого священомученика Олександра, музей "Харківщина в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р."; проведена реконструкція: театру ім. Пушкіна, фонтану "Дзеркальний струмінь", Колонади в ЦПКиВ ім. Горького та багатьох інших споруд.

Харченко О.М. брав активну участь в ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС. Трестом, яким він керує, здійснено великий обсяг будівельно-монтажних робіт в с. Бородянка Київської області та с. Вільча Харківської області для переселенців з забрудненої зони Чорнобильської АЕС.

В останні роки ВАТ "Трест Житлобуд-1" щорічно збільшує обсяги будівництва. Великою перевагою тресту є спроможність забезпечити замкнений цикл будівництва, починаючи від створення проекту і закінчуючи виконанням оздоблювальних робіт.

Діяльність Харченка О.М. було неодноразово відзначена: у 1999 році йому було присвоєно почесне звання "Заслужений будівельник України", у 2001 році - нагороджено орденом Української Православної церкви "Святого князя Володимира" II та III ст., а у 2004 році - орденом "За заслуги" III ступеня.

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»