Нагороди Ради Європи

Гусаров Сергій Миколайович

Гусаров Сергій Миколайович - Народний депутат України, заступник голови Комітету правової політики Верховної Ради України, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Гусаров С.М. вніс вагомий внесок у забезпечення правопорядку в м. Харкові.


Близько 40 років віддано їм служінню людям, охорони прав і свобод громадян, захисту їх інтересів та інтересів суспільства. За час служби в органах внутрішніх справ пройшов шлях від старшини до генерал-полковника міліції, від старшого інспектора до першого заступника Міністра внутрішніх справ - начальника Головного штабу. Перебував на керівних посадах підрозділів ДАІ, очолював Барвінківський РВ, управління ДАІ в області, Управління МВС України на Південній залізниці, Управління МВС України в Харківській області.

В кінці 80-х - початку 90-х років за його участі побудовано сучасний будинок Барвінківського відділу внутрішніх справ (зі спортивним залом, тиром, всіма необхідними умовами), який на сьогоднішній день є одним з кращих в Україні. Гусарову С.М. присуджено звання «Почесний громадянин м. Барвінкове» Харківської області.

За час перебування Гусарова С.М. на керівних посадах харківської міліції велика увага приділялася зміцненню матеріально-технічної бази структурних підрозділів, поліпшення умов праці та відпочинку співробітників і ветеранів, соціальному захисту ветеранів та сімей ОВС, які загинули при виконанні службових обов'язків у боротьбі зі злочинністю. З цією метою в м. Харкові був відкритий соціальний центр «Злагода».

У м. Харкові вперше в Україні споруджено Меморіальний комплекс і встановлений пам'ятник загиблим співробітникам міліції Харківщини, побудована каплиця, здійснено будівництво нового приміщення ДАІ міста, навчального полігону для удосконалення професійної підготовки співробітників, два житлових будинки для працівників ОВС, нового приміщення ізолятора тимчасового утримання, відповідного міжнародним стандартам дотримання прав людини. Реконструйовано сквер по вул. Раднаркомівській, висаджена нові хвойні дерева, створені стоянки для автомобілів біля адмінбудівлі обласного управління міліції по вул. Чернишевській.

За ініціативою Гусарова С.М. розроблено Програму боротьби зі злочинністю серед дітей, проведена реконструкція дитячого приймальника-розподільника і створений ХОБ фонд «Діти вулиці», побудований перший у місті «дитячий автомістечко» для ознайомлення дітей з Правилами дорожнього руху.

Гусаров С.М. плідно працював на посаді ректора Академії управління МВС. Ним створено понад 70 публікацій, серед яких монографія, близько 20 навчальних посібників, підручник з адміністративного права з грифом МОН України. Гусаров С.М. досліджував питання адміністративного права та адміністративної діяльності, управління державними органами, оптимізації відомчого (МВС України) освіти та боротьби з правопорушеннями, успішно керував підготовкою молодих наукових співробітників.
 

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»