Нагороди Ради Європи

Бондаренко Геннадій Іванович

Народився 24 квітня 1949 року, селище Слатіно, Дергачівського району, Харківської області в сім’ї вчителів. Українець. Освіта вища (інженер-економіст). Закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту в 1971 році. З 1971 по 1972 служив в лавах збройних сил СРСР. З 1975 року член Комуністичної партії України.
Почав свою трудову діяльність у 1971 році, працював у Харківському проектному інституту до 1995року.
З 1975р. по 1979рік працював на комсомольській та партійній роботі.
З 1995 по 1998 рік працював в Концерні „ЧЗ – Холдінг” на посаді віце-президента по економічним зв’язкам.
У 1998 році прийнятий в комунальне підприємство “Харківське міське бюро технічної інвентаризації” на посаду першого заступника директора бюро, з жовтня 2009 року радник-консультант директора.
Активно займався суспільною й політичною діяльністю. Обирався депутатом Харківської міської ради I скликання, був координатором фракції комуністів «Дія». У міській раді II скликання був головою постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, гласності. У міській раді III скликання - голова постійної комісії із промисловості, економічному розвитку й власності, завданнями якої було відродження промислового потенціалу міста, поповнення дохідної частини міського бюджету, активізація процесів підприємництва, удосконалювання процесів приватизації й оренди комунального майна, діяльності споживчого ринку й т.д.
Обирався членом Ради спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Харкова. У міській раді IV скликання - заступник голови постійної комісії із промисловості, економічному розвитку й власності.
Депутат міської ради VI скликання.
Брав участь у системі автоматизації та комп’ютеризації процесу з прийому, виготовлення та видачі результатів робіт за замовленнями юридичних та фізичних осіб, що призвело до суттєвого збільшення грошових надходжень до бюджетів усіх рівнів.
Також брав активну участь у розробці програми соціально-економічного розвитку міста, приватизації об'єктів комунальної власності, підтримки і розвитку підприємництва, у розробці проекту Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Харкова» та у розробці “Статуту територіальної громади м. Харкова”.
З ініціативи Геннадія Івановича проведена загальна інвентаризація нерухомих об'єктів м. Харкова, створені Харківський міський фінансово-промисловий центр, Харківський міський центр нерухомості, Харківське міське паркування.
Кандидат економічних наук.
За вагому працю, здобутки, активну громадську діяльність Бондаренко Геннадію Івановичу присвоєно почесне звання „Заслужений працівник сфери послуг України”, також неодноразово нагороджувався: Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради, Дипломом і медаллю лауреата конкурсу «Ділова людина України». Він є лауреатом національної іміджевої програми «Лідери ХХІ сторіччя», занесений у книгу «500 впливових особистостей Харківської області». Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.
Одружений, має двох дорослих синів.

 

 

Громадська приймальня депутата:
вул. Гуданова, 16, приміщення районного комітету КПУ      3-й четвер місяця       15.00-18.00

 

Телефон громадської приймальні

 

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»