Нагороди Ради Європи

Бабаєв Володимир Миколайович

Бабаєв Володимир Миколайович - перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківської національної академії міського господарства, доктор наук з державного управління, професор, академік Міжнародної інженерної академії, заслужений будівельник України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, кавалер ордена «За заслуги», нагороджений орденом «Святого князя Володимира» трьох ступенів, орденом «Нестора Літописця» ІІ ступеня

12 років присвятив роботі на Харківському домобудівельний комбінат № 1. Працював на різних керівних посадах міськкому та обкому Компартії (1984-1990г.г.), Харківського міськвиконкому (1995-2005р.р.) Та обласної державної адміністрації (з 2005р.), У складі Міжвідомчої державної комісії з питань реформування житлово-комунального господарства Україна (з 1999р.), Міжвідомчої робочої групи з питань фінансування проектів місцевого розвитку без надання державної гарантії (з 2003р.), колегій Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, а також Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.

Безпосередньо займаючись на рівні міста і області питаннями соціально-економічного розвитку, Бабаєв В.М. в різні роки очолював керівництво будівництвом і реконструкцією промислових підприємств (Харківський велозавод, пивзавод «Рогань» та ін), установ соціально-культурної сфери (Харківський академічний театр опери і балету ім. М. В. Лисенка, Харківський академічний російський драматичний театр ім. А.с.Пушкіна, Харківська обласна філармонія, стадіон «Металіст», Палацу спорту, Будинок Побуту по вул. Полтавський Шлях і ін), метрополітену, багатьох об'єктів житлово-комунального господарства та міської інфраструктури. Очолював підготовку міста до святкування 350-річчя заснування м. Харкова і керував реконструкцією Держпрому, Харківського зоопарку, просп. Леніна та вул. Шевченка, каскадного фонтану в саду ми. Т. Г. Шевченка та Дзеркального струменя.
 

Двічі обирався депутатом Харківської міської ради народних депутатів ХІ та ХІІ скликань. З 2000р. очолює Харківську обласну Федерацію футболу України.
Був одним з керівників ліквідації надзвичайної ситуації на Диканівської ГКНС влітку 1995р. Очолював оперативні штаби з ліквідації надзвичайних ситуацій різного ступеня складності в м. Лозова, м. Первомайський, м. Ізюм та м. Куп'янськ Харківської області.

Співавтор і керівник багатьох життєво важливих проектів і програм розвитку м. Харкова: «Програма підвищення ефективності місцевого самоврядування на основі інтелектуального потенціалу м. Харкова», «Програма розвитку та реформування житлово-комунального господарства м. Харкова на 2003-2010 роки», «Методика оцінки ефективності діяльності виконавчих органів Харківської міської ради », Концепція розвитку м. Харкова до 2010р., Генеральний план м. Харкова до 2026г., Статут територіальної громади м. Харкова та інші.

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»