Нагороди Ради Європи
 

Новини

 
У Харкові пройшли навчання з цивільної оборони

13 квітня в Харкові на території спеціалізованої школи № 109 відбулися тактико-спеціальні навчання органів управління і сил цивільного захисту Харкова та області щодо готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій на об'єктах освіти.

Всі учасники показали високу готовність до ліквідації наслідків надзвичайних подій. Навчання проводилися за безпосередньої участі першого заступника Харківського міського голови Олександра Кривцова, голови облдержадміністрації Михайла Добкіна, голови обласної ради Сергія Чернова.
Згідно тактичному задуму, відпрацьовувалася наступна модель надзвичайної ситуації. У приміщенні бібліотеки школи, яка розташована на третьому поверсі, виникла пожежа. Вогонь і продукти горіння швидко поширилися по навчальних класах і коридорах. Персонал школи розпочав евакуацію учнів з будівлі.
Оперативно-диспетчерська служба ГУ МНС України в Харківській області (служба «112») оповістила про ситуацію органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та направила до місця пожежі служби цивільної оборони. До місця пожежі прибув черговий караул найближчого підрозділу МНС на пожежній автоцистерні і автомобілі швидкого реагування «Валдай». У зв'язку з тим, що школа є особливо важливим об'єктом, черговою частиною  служби «112» до місця виклику були направлені сили та засоби пожежних підрозділів Харкова на основній та спецтехніці. До місця пожежі прибув караул пожежної частини № 1 і пожежної частини № 32 на пожежних автоцистернах, штаб пожежегасіння та мобільна оперативна група ГУ МНС України в Харківській області, співробітники медичної служби, служби охорони громадського порядку, газової служби, служби енергопостачання, а також практичні психологи МНС та навчальних закладів Харкова.
Під час навчань були відпрацьовані проведення евакуації і порятунку дітей, гасіння умовної пожежі, ліквідація наслідків розливу хімічно - небезпечної речовини.
У ході навчань з цивільної оборони їх учасникам була надана можливість ознайомитися з організацією службової діяльності одного з районних підрозділів ГУ МНС. Зокрема, була організована екскурсія по ПДПЧ-17 Дзержинського районного відділу.
У навчаннях взяли участь підрозділи Головного управління МНС України в Харківській області, Харківського міського управління Головного управління МВС України, обласної служби медицини катастроф, обласна і міська санітарно-епідеміологічні станції, аварійно-технічні бригади і формування, комунальні служби цивільного захисту Харкова.
 

 
Матеріали за темою
Галереї

Новини

Анонс

Архів новин

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»