city.kharkov.ua
До уваги журналістів!
14 квітня 2011, 14:23

Завтра, 15 квітня з 10.00 до 13.00 у приміщенні Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи 4, ауд. 2-49) проходитиме інтеграційна конференція за участі представників провідних вищих навчальних закладів Чеської Республіки та Харкова.

О 10.00 на 3 поверсі ХНАТОБу розпочне роботу науково-практична конференція «Розвиток туристичної інфраструктури міст. Досвід українських та іноземних міст-партнерів» в рамках ІV Туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі».

Об 11.00 в малому залі міськвиконкому відбудеться зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Фінляндії в Україні Крістера Міккелсона та фінської бізнес-делегації з заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим.

О 12.00 в ХНАТОБі відбудеться урочиста церемонія відкриття ІV Туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» за участі керівництва міста та області, представників дипломатичних місій та делегацій з міст-побратимів Харкова.

О 15.00 у конференц-залі готелю "Чічіков" (вул. Гоголя, 6/8) Європейська бізнес-асоціація проводить зустріч із бізнес-делегацією із Фінляндії на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Крістером Міккелсоном.

О 17.00 в малому залі міськвиконкому відбудеться зустріч Харківського міського голови Геннадія Кернеса з делегаціями міст-побратимів і партнерів – учасниками ІV Туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» та підписання договорів про партнерство з містами Газіантеп (Туреччина) та Цетин`є (Чорногорія).