city.kharkov.ua
16 квітня - загальноміський суботник
14 квітня 2011, 13:01

16 квітня в Харкові в рамках двомісячника благоустрою міста «Зелена весна-2011» пройде загальноміський суботник. Про це повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Марина Борисенко 16 квітня під час засідання постійної комісії Харківської міської ради з питань транспорту, зв'язку і екології.

За інформацією Марини Борисенко, визначено об'єкти, на яких буде проводиться прибирання. Це Саржин Яр, вул. Клочківська, Молодіжний парк, Нетеченська набережна, сквер Олександрівський, Основ'янський парк, сквер ПК «Металіст», Салтівське шосе, вул. Тракторобудівників та інші.
«2 квітня проходив суботник, в якому взяли участь тільки комунальні підприємства Харкова. А 26 березня пройшов загальноміський суботник, в якому взяли активну участь депутати міськради, працівники виконкому, районних адміністрацій міста, харків'яни. За результатами цих двох суботників участь у благоустрої міста взяли понад 70 тис. осіб, і результати, звичайно, суттєві. Місто буквально перетворюється на очах. Ми сподіваємося, що бажаючих взяти участь у черговому суботнику буде достатньо, щоб прибрати не тільки парки, а й вулиці Харкова, адже всім хочеться жити в чистому місті», - зазначила заступник директора департаменту.