city.kharkov.ua
Харків і Новосибірськ стануть містами-побратимами вже в першій половині 2011 року
13 квітня 2011, 18:35

Харків і Новосибірськ підпишуть угоди про побратимство та співпрацю до кінця першої половини поточного року. Про це заявив перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов 13 квітня в ході зустрічі з офіційною делегацією Новосибірська.

За словами Олександра Кривцова, Харків і Новосибірськ готові до побратимських відносин уже давно. На даний момент необхідні лише формальності.
Як розповів заступник міського голови Новосибірська Анатолій Корнілов, Харків приваблює Новосибірськ у багатьох галузях співпраці. Основні з них - медицина, культура, наука, освіта та економічна сфера.
«Харків - молодіжне місто, де розвинена культура, наука і промислова галузь, - зазначив Анатолій Корнілов. - Ми зацікавлені у співпраці, і наші міста можуть бути корисними одне одному».
За його словами, найближчим часом буде організоване авіасполучення Новосибірськ-Київ. Не виключає заступник міського голови і створення рейсу Новосибірськ-Харків.
На думку Анатолія Корнілова, підписання угоди про побратимство та співпрацю може здійснитися вже в першій половині 2011 року.