Нагороди Ради Європи
 

Новини

 
Будівництво фасаду будівлі бібліотеки ім. Є. Кушнарьова планується закінчити до Євро-2012. Сергій Чечельницький

До початку Євро - 2012 необхідно закінчити зовнішнє будівництво будинку бібліотеки ім. Євгенія Кушнарьова та його благоустрій, тому що на площі Свободи буде велика фан-зона. А внутрішні оздоблювальні роботи в будівлі можна буде вести потім при закритих дверях. Про це в програмі «Обличчям до міста» розповів головний архітектор міста Сергій Чечельницький

«На сьогоднішній день є лише ідея, ескізний проект, - повідомив Сергій Чечельницький. - Наступним етапом буде робота безпосередньо над самим проектом - прорахунок всіх комунікаційних мереж, фундаменту, узгодження техумов та ін На мій погляд, до зими ці роботи потрібно закінчити, щоб навесні, як тільки потеплішає, одразу почати будувати будинок бібліотеки».

У кожному з проектів, за словами Сергія Чечельницького передбачено приміщення, присвячене пам'яті Євгена Кушнарьова, мережа кафе. «Я б скоріше назвав проекти сучасних бібліотек невеликим студентським центром», - висловив свою думку головний архітектор Харкова.

За результатами архітектурного конкурсу на розробку ескіз-ідеї будівлі бібліотеки ім. Євгенія Кушнарьова на площі Свободи в Харкові рішенням журі перше місце присуджено конкурсному проекту з Дніпропетровська. Друга премія присуджена харків'янам. Третє місце здобули кияни.

Як розповів головний архітектор Харкова, всі проекти подавалися анонімно - без зазначення прізвищ, міст. Єдиний пізнавальний знак - шестизначне число в кутку проекту. «Звичайно хотілося б, щоб перше місце дісталося Харкову. Але ж саме головне не те, хто автор, а якою буде будівля. Наприклад такі відомі пам'ятки нашого міста як Держпром і пам'ятник Тарасу Шевченку запроектовані ленінградцями, ХНАТОБ - киянами », - зауважив Сергій Чечельницький.

Відкритий архітектурний конкурс на розробку ескіз-ідеї будівлі бібліотеки ім. Євгенія Кушнарьова на площі Свободи в Харкові проходив з 20 січня по 20 травня. Він був оголошений Благодійним фондом «Фонд Бориса Колеснікова» і Харківською обласною організацією Національної Спілки архітекторів України за підтримки Харківської міськради. На конкурс було подано 92 проекту. У тому числі з Одеси, Ялти, Сімферополя, Києва, Львова, Вінниці, Донець, Дніпропетровська та інших міст України.

Урочисте вручення премій та презентацію каталогу конкурсних робіт планується провести в День архітектури України - 1 липня в Харкові.

 
Матеріали за темою
Відео
Передача "Обличчям до міста". Ефір від 19 травня 2010 р.
Розмір файлу: 84416 Kb
20 травня 2010, 15:24
Перейти...
Документи
ИТОГИ КОНКУРСА на разработку эскиз-идеи здания библиотеки им.Е.П.Кушнарева на площади Свободы в г.Харькове
20 травня 2010 р.
Перейти...

Новини

Анонс

Архів новин

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»