Нагороди Ради Європи

Склад депутатських фракцій

Давтян Карина Олександрівна
Косінов Станіслав Анатолійович
Сидоренко Володимир Олександрович
Яровий Роман Юрійович
Фракція Партії регіонів
Аббасов Фазіль Севіндікович
Аріх Ігор Володимирович
Арутюнов Валерій Ашотович
Бабицька Світлана Ігорівна
Бабич Євген Миколайович
Баронін Борис Іванович
Білодід Микола Павлович
Бобейко Алла Євгенівна
Бондаренко Андрій Володимировач
Василенко Олександр Іванович
Вировець Ігор Іванович
Воронов Марк Миколайович
Гніденко Микола Іванович
Головко Володимир Васильович
Грінько Олександр Іванович
Давтян Дмитро Олександрович
Дегтярьов Микола Іванович
Денисенко Анатолій Петрович
Дудолад Олександр Стефанович
Жданов Олександр Андрійович
Зінченко Володимир Анатолійович
Золотарьов Володимир Михайлович
Ільєнко В'ячеслав Михайлович
Кацуба Олександр Володимирович
Кеворкян Костянтин Ервантович
Кітанін Віктор Олександрович
Конюхов Олександр Віталійович
Корінько Іван Васильович
Котковський Володимир Романович
Кочеров Олександр Миколайович
Кравцов Олег Миколайович
Кудінов Андрій Сергійович
Лобазова Марина Василівна
Лукашов Олександр Олександрович
Маринін Дмитро Олексійович
Марченко Олександр Георгійович
Мисик Володимир Юрійович
Михайлов Габріел Миколайович
Міщеряков Олександр Вікторович
Мусєєв Максим Сергійович
Нехорошков Роман Борисович
Нечипорук Микола Васильвич
Новак Олександр Миколайович
Перепелиця Дмитро Іванович
Підгорний Костянтин Юрійович
Пієв Сергій Миколайович
Поздєєва Тетяна Геннадіївна
Полозков Володимир Дмитрович
Попович Іван Савелійович
Поярков Юрій Михайлович
Савін Євген Євгенович
Свідерський Петро Володимирович
Сирота Семен Борисович
Скоробагач Володимир Іванович
Стаматіна Марина Владиславівна
Телятников Ігор Віталійович
Тимчук Андрій Олександрович
Товкун Олег Миколайович
Токарєв Костянтин Олександрович
Топчій Тетяна Василівна
Топчій Олексій Олександрович
Тупіцин Володимир Миколайович
Тюріна Людмила Михайлівна
Ходас Владислав Анатолійович
Чечетова-Терашвілі Тетяна Михайлівна
Чихладзе Олександра Давидівна
Чумаков Володимир Миколайович
Шаповал Євген Володимирович
Шенцев Микита Дмитрович
Янов Леонід Іванович
Фракція політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Апостол Олександр Іванович
Бойко Дмитро Львович
Григорець Любомир Дмитрович
Гузь Вячеслав Валерійович
Єпішина Марина Бориславівна
Жорник Андрій Михайлович
Липчанський Олексій Іванович
Маляренко Віталій Віталійович
Олексієнко Максим Леонідович
Піддубний Ігор Миколайович
Руденко Андрій Іванович
Семко Світлана Олегівна
Яцина Олег Анатолійович
Фракція комуністів та позапартійних
Бондаренко Геннадій Іванович
Васильєв Анатолій Йосипович
Жовніренко Олександр Якович
Завгородній Василь Леонідович
Касяненко Микола Антонович
Лушницький Володимир Михайлович
Перепелиця Олексій Борисович
Тиндік Володимир Тихонович
Фракція політичної партії "Сильна Україна"
Гутков Євген Жаннович
Доровський Єгор Олександрович
Лесик Андрій Анатолійович
Родзинський Анатолій Анатолійович
Саттаров Віталій Шавкатович

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
  • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
  • Kharkov Siren
  • Фестиваль "Світ книги"
  • письмо городскому голове
  • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

  • Департамент підприємництва та споживчого ринку  Харківської міської ради
  • Образование
  • семья и молодежь
  • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
  • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»