Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XI СЕСІЯ IV СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 20.02.2003 р. № 263
м. Харків
Щодо питання прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Харкова майна КП "Харківські теплові мережі" і ЗАТ"ТЕЦ-3"
З часу прийняття Харківською міською радою XXIX сесії XXIII скликання рішення від 27.02.2002 року "Про затвердження звіту про роботу тимчасової контрольної комісії з питань належного забезпечення послуг, пов'язаних з наданням тепла та гарячої води у житлові будинки і бюджетні установи м. Харкова" щодо передачі КП "Харківські теплові мережі" у комунальну власність територіальної громади м. Харкова, виникли негативні тенденції і зміни у фінансово - технічному стані підприємства, який значно погіршився. Загострились проблеми комунальної теплоенергетики, загальні для всіх регіонів України.

На державному рівні не знайшли свого рішення питання: прийняття нового Житлового Кодексу України; установлення ціни на енергоносії, необхідні на вироблення тепла для населення, на рівні цін безпосередньо для населення; компенсації пільг в повному обсязі; визначення джерела погашення збитків підприємств від регулювання тарифів для населення.

Прийнятий у грудні 2002 року Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2002 рік", виконання якого, повинно було забезпечити можливість енерго-, теплопостачальним підприємствам здійснити взаєморозрахунки з кредиторами, не виконаний, розрахунки проведені не були.
Розпочавши свою роботу 1 серпня 2001 року з нульовим балансом, КП "Харківські теплові мережі" накопичило кредиторську заборгованість - 195 млн. грн. (у т.ч. 125,8 млн. грн. - заборгованість перед енергопостачальними підприємствами), зобов'язання по банківських кредитах - 17 млн. грн. при заборгованості населення ПО млн. грн., підприємств - 16,3 млн. грн., організацій та установ, що фінансуються за рахунок державного бюджету -7,9 млн. грн.

Балансовий збиток підприємства станом на 01.01.2003 рок] складає 29,946 млн. грн.

При первинній вартості основних засобів у 465 млн. грн., остаточне вартість складає 173 млн. грн., тобто на 62,8% замортизовані. Джерело фінансування реновації обладнання не визначено.

На підставі ст. 142 Конституції України, ст. 60, пункту 10 розділу 5 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись ст. 59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмінити:


1.1. Пункт 2.3 рішення Харківської міської ради від 27.02.2002 р. „Про затвердження звіту про роботу тимчасової контрольної комісії з питань належного забезпечення послуг, пов’язаних з наданням тепла та гарячої води у житлові будинки і бюджетні установи м. Харкова”.


1.2. Пункт 2 рішення Харківської міської ради від 25.09.2002 року „Про передачу повноважень Харківській обласній раді”.


2. Доручити міськвиконкому продовжити роботу по:


2.1. Розробці пропозицій щодо підвищення ефективності теплозабезпечення міста, у тому числі удосконалення системи керування, та надати їх на розгляд Харківської міської ради.


2.2. Мобілізації платежів за енергоносії.


2.3. Фінансуванню КП „Харківські теплові мережі” у відповідності з „Програмою соціально-економічного розвитку міста Харкова на 2003 рік”.


3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Харківської міської ради Воронова М.М. та постійну комісію з питань транспорту, зв'язку, житлово-комунального господарства і екології Харківської міської ради.Міський головаВ. Шумілкін


Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»