Нагороди Ради Європи

Громадські слухання

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
Від 30.03.2011 р.
м. Харків
Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 30.03.2011 р. № 204 «Про призначення загальноміських громадських слухань»

 

З метою вивчення громадської думки територіальної громади міста з питання будівництва на території Національного Наукового Центру «Харківський фізико-технічний інститут» дослідницької ядерної установки «Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів», враховуючи звернення мешканців селища П’ятихатки від 27.01.2011 року, лист Національного Наукового Центру «Харківський фізико-технічний інститут» від 22.02.2011 року № 80-10/07-711, з урахуванням вимог ст. 11 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», відповідно до Порядку проведення громадських слухань з питань використання ядерної енергії та радіаційної безпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.1998 року № 1122, Статуту територіальної громади міста Харкова та Положення «Про громадські слухання в місті Харкові», керуючись ст.ст. 13, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Призначити загальноміські громадські слухання на тему: «Будівництво на території Національного Наукового Центру «Харківський фізико-технічний інститут» дослідницької ядерної установки «Джерело нейтронів, засноване на підкритичній збірці, що керується лінійним прискорювачем електронів» на 30.04.2011 року о 10 годині у Великій залі Національного Наукового Центру «Харківський фізико-технічний інститут» за адресою: м. Харків, вул. Академічна,1.
2. Затвердити склад посадових осіб органів місцевого самоврядування, які будуть брати участь у громадських слуханнях та є відповідальними за вирішення організаційних питань їх проведення (додаток № 1).
3. Створити Підготовчий комітет з проведення загальноміських громадських слухань та затвердити його склад (додаток № 2).
4. Запросити на загальноміські громадські слухання:
4.1. Головного державного санітарного лікаря Харківської області Колпакову Т.М.
4.2. Начальника Харківського міського управління ГУ МНС України в Харківській області Юрченка В.М.
4.3. Начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Квартенко Р.О.
4.4. Першого заступника начальника Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Віцько О.В.
4.5. Голову Державної інспекція ядерного регулювання України Миколайчук О.А. 
4.5. Директора ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва НАМН України», завідувача кафедри радіології та радіаційної медицини ХНМУ Пилипенко М.І. 
4.6. Депутатів Харківської міської ради 6 скликання.
5. Секретарю міської ради не пізніше ніж за 30 діб до початку слухань забезпечити:
5.1. Опублікування інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань в офіційному друкованому виданні Харківської міської ради - газеті «Харьковские известия».
5.2. Розміщення інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань на офіційному сайті Харківської міської ради в мережі Інтернет (www.city.kharkov.ua).
5.3. Створення належних умов для роботи Підготовчого комітету.
6. Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин (Овіннікова Т.І.) спільно з Юридичним департаментом (Коваленко В.В.) у 3-денний термін розробити та подати на затвердження План заходів з організації та проведення громадських слухань.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Новака О.М.


Міський голова                  Г.А. Кернес

 

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»