Нагороди Ради Європи

Рішення виконавчого комітету

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Від 30.03.2011 р. № 234
м. Харків
Про затвердження містобудівного обґрунтування Управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради для реконструкції просп. Гагаріна у м. Харків

 Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 21.07.2010 року № 275 Управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради надано згоду на розробку містобудівного обґрунтування для реконструкції просп. Гагаріна.
Містобудівне обґрунтування розроблено та погоджено у встановленому порядку.
Управлінням містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації надано висновок експертизи містобудівної документації № 344/2011 від 23.02.2011 року № 72/1.
Громадські слухання з обговорення проекту містобудівного обґрунтування реконструкції просп. Гагаріна у м. Харків проведено 28.03.2011 року та рекомендовано виконкому Харківської міської ради затвердити містобудівне обґрунтування.
Розглянувши клопотання Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради про затвердження містобудівного обґрунтування для реконструкції просп. Гагаріна у м. Харків, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради містобудівне обґрунтування для реконструкції просп. Гагаріна у м. Харків.
2. Управлінню з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради:
2.1. Одержати технічні умови для проектування об’єкту будівництва.
2.2. Розробити проектну документацію на будівництво об'єкту.
2.3. Повідомити письмово у cемиденний термін управління містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин про початок виконання підготовчих, будівельних робіт та про готовність об’єкту до експлуатації.
2.4. Після закінчення будівництва надати до управління містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчу зйомку об’єкту та інженерних мереж до нього для внесення до бази даних містобудівного кадастру.
2.5. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію.
3. Попередити Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради про необхідність здійснення благоустрою прилеглої до об’єкту території згідно з проектною документацією, зокрема, приведення її у стан не гірший, ніж до початку будівництва.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Овіннікову Т.І..


Міський голова                                                                                           Г.А. Кернес

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»