Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXIV СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 24.06.2009 р. № 163/09
м. Харків
Про заходи щодо реконструкції території, прилеглої до стадіону «Металіст» (№163/09 )

З метою забезпечення належної підготовки до проведення футбольних матчів в м. Харкові в рамках реалізації Міської цільової програми підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу у місті Харкові, затвердженої рішенням 21 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 16.04.2008 року №110/08, враховуючи звернення ТОВ «Дана» від 19.06.2009р. №33, висновок Департаменту бюджету і фінансів, клопотання управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна, на підставі Закону України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», керуючись ст.ст.26,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вважати за необхідне, у зв’язку із суспільними потребами – реконструкцією території, прилеглої до стадіону «Металіст», звільнення земельної ділянки шляхом знесення у встановленому порядку будівель, що належать ТОВ «Дана» і знаходяться по вул. Кремлівській, 18 у м. Харкові.
 

2. Доручити управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради укласти у встановленому порядку з ТОВ «Дана» договір про умови знесення будівель по вул. Кремлівській, 18 та надання компенсації.
 

3. Погодити перелік майна комунальної власності територіальної громади м. Харкова, яке може бути передано у власність ТОВ «Дана» як компенсація за знесені будівлі, згідно з додатком.
 

4. Виконавчим органам Харківської міської ради вжити відповідних заходів, пов’язаних зі знесенням нежитлових будівель по вул. Кремлівській, 18.
 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з промисловості, економічного розвитку та власності та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»