Нагороди Ради Європи

Рішення виконавчого комітету

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Від 10.03.2011 р. № 132
м. Харків
Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом)

 З метою приведення у відповідність з економічно обґрунтованими витратами тарифу на послугу з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом), враховуючи зростання вартості енергоносіїв, матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів, витрат на оплату праці та інших витрат, згідно Закону України „Про міський електричний транспорт”, ст. ст. 17, 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 25.07.2007 р. № 96, розглянувши висновки Департаменту транспорту і зв’язку та Департаменту економіки та комунального майна, на підставі звернення Харківського комунального підприємства «Міськелектротранс», керуючись ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на послугу з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом) на рівні 1,50 грн. за разове перевезення одного пасажира або одного місця багажу.
Визначити, що вартість проїзних квитків в міському електричному транспорті (трамваї та тролейбусі) встановлюється комунальним підприємством „Міськелектротранс”, виходячи з тарифу на перевезення одного пасажира, встановленого цим рішенням.

2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Харківської міської ради:
- від 16.07.2008 р. № 453 «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів і багажу у міському наземному пасажирському електричному транспорті (трамваї та тролейбусі)»;
- від 15.04.2009 р. № 183 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 16.07.2008 р. № 453 «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів і багажу у міському наземному пасажирському електричному транспорті (трамваї та тролейбусі)».

3. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в установленому порядку в 10-денний термін з дня його прийняття.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Кривцова О. С.


Міський голова                                          Г. А. Кернес

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»