Нагороди Ради Європи

Рішення виконавчого комітету

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Від 24.12.2010 р. № 535
м. Харків
Про встановлення тарифів на послуги з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів, які надає КП "Благоустрій” Московського району м. Харкова

З метою приведення у відповідність з економічно обґрунтованими витратами тарифів на послуги з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів, які надає КП "Благоустрій” Московського району м. Харкова, виходячи з необхідності стабілізації фінансово-економічного стану підприємства, враховуючи зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, енергоносіїв, матеріальних ресурсів, рівня мінімальної заробітної плати та інших витрат, розглянувши висновки Департаменту житлового господарства та Департаменту економіки та комунального майна, на підставі Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 р. № 1010, ст. ст. 17, 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на послуги з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів, які надає КП "Благоустрій” Московського району м. Харкова (згідно додатку 1).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 05.10.04 р. № 925 „ Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає споживачам КП “Благоустрій” Московського району м. Харкова”.

3. Доручити прес-службі міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в установленому порядку в 10-денний термін з дня його прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Кадигроба С. В.

 


Міський голова Г. А. Кернес
 

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»