Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIX СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 27.02.2008 р. № 180
м. Харків
Про внесення змін та доповнень до рішення 14 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 24.06.2003р. №145/03 «Про затвердження «Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства м. Харкова на 2003-2010р.р.» (№52/08)
У зв’язку зі зміною напрямків та обсягів фінансування з утримання об’єктів житлово-комунального господарства, на підставі ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення 14 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 24.06.2003р. №145/03 «Про затвердження «Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства м. Харкова на 2003-2010р.р.» із змінами та доповненнями (далі Програма) наступні зміни та доповнення:

1.1. В підпункті 8 підрозділу 1.1.1. «Житлове господарство» розділу 1. «Загальні положення» Програми замінити слова: «На сьогодні практично призупинено роботи по заміні фізично зношених і морально застарілих ліфтів та диспетчерських систем, ліфтове господарство перебуває на межі повної зупинки» на слова: «На сьогодні фізично зношені і морально застарілі ліфти потребують експертного заключення. Це дозволить визначити їх технічний стан з метою
подальшої експлуатації чи заміни.».

1.2. Додаток №41 «Заходи щодо забезпечення реформування комунального господарства (благоустрій, транспорт та інші напрямки) за рахунок бюджетних коштів» викласти в новій редакції (додаток № 1).

1.3. Додаток №42 «Заходи з охорони навколишнього природного середовища, фінансування яких буде здійснюватись за рахунок коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища Харківської міської ради» викласти в новій редакції (додаток №2).

1.4. Кошторис витрат на виконання «Програми розвитку та реформування житлово-комунального господарства м. Харкова на 2003-2010р.р.» на 2008 рік викласти в новій редакції (додаток № 3).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, з питань планування, бюджету та фінансів та секретаря Харківської міської ради.

Міський головаМ.М.Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»