Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIX СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 27.02.2008 р. № 180
м. Харків
Про внесення змін та доповнень до рішень сесій Харківської міської ради (№51/08)
На підставі ч.1 п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни в Додаток №1 до рішення 10 сесії Харківської міської ради 5 скликання «Про затвердження «Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення м. Харкова на 2007-2010 роки» від 27.12.2006р. №253/06, а саме:

1.1. Підпункти 7.2.1., 7.2.5. пункту 7.2. Розділу 7 «Розвиток ринку соціальних послуг» викласти в новій редакції:
«7.2.1. Оплата послуг по заправці картриджів і тонерів оргтехніки для забезпечення роботи електронних інформаційних офісів.
7.2.5. Оплата послуг, пов’язаних з технічним обслуговуванням, поточним ремонтом та профілактикою комп’ютерної і оргтехніки, та оплата запасних частин і витратних матеріалів для поточного ремонту та технічного обслуговування вказаної техніки, для забезпечення роботи електронних інформаційних офісів».

1.2. Розділ 9 «Додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян міста» викласти в новій редакції:
«9.1. Встановити додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян м. Харкова та забезпечити їх шляхом перерахування грошових коштів (грошової компенсації) підприємствам - надавачам послуг за надані житлово-комунальні послуги та послуги зв’язку, а саме:
- сім’ям, що виховують дітей-інвалідів, прикутих до ліжка (до 18 років);
- сім’ям, що виховують дітей-інвалідів з онкологічними захворюваннями (до 18 років);
- сім’ям, що виховують дітей, хворих на ДЦП (до 18 років);
- сім’ям з дітьми (до 18 років), де обидва батьки інваліди 1 й 2 групи;
- непрацюючим батькам, які здійснюють догляд за дитиною-інвалідом до 18 років і які отримують надбавку на догляд за дитиною-інвалідом згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»;
- інвалідам 1 групи, які одержують соціальну пенсію або державну соціальну допомогу;
- сім’ям «Матерів-героїнь»;
- прийомним сім’ям;
- багатодітним сім’ям (3 і більше дітей до 18 років);
- одиноким матерям (2 та більше дітей до 18 років);
- інвалідам 1 та 2 гр. по зору;
- сім’ям громадян, реабілітованих згідно зі ст.1 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», які не є пенсіонерами та інвалідами внаслідок репресій;
- сім’ям громадян, реабілітованих згідно ст.3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні»;
- соціальним робітникам районних територіальних центрів;
- непрацюючій працездатній особі, яка зареєстрована з інвалідом війни 1 групи та доглядає за ним, в тому випадку, коли інвалід війни перебуває у шлюбі, але дружина (чоловік) є інвалідом 1 групи;
- двірникам комунальних підприємств, зайнятих обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Харкова;
- робітникам аварійно-диспетчерських служб комунальних підприємств, зайнятих обслуговуванням житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Харкова».
9.2. На виконання рішення 29 сесії Харківської міської ради 3 скликання від 05.03.2002р. надати компенсації з оплати житлово – комунальних послуг сім’ям учасників бойових дій, загиблих в Афганістані та інших локальних війнах, і сім’ях учасників бойових дій, померлих після війни в Афганістані та інших локальних війн.».

2. Затвердити Положення «Про порядок надання компенсацій з оплати житлово – комунальних послуг сім’ям учасників бойових дій, загиблих в Афганістані та інших локальних війнах, і сім’ям учасників бойових дій, померлих після війни в Афганістані та інших локальних війн.»(додаток №1).

3. Додатки до пунктів 9.1., 9.3., 9.4.2., 9.4.3., 9.5. відповідно вважати додатками 1, 2, 3 до пункту 9.1. Розділу 9 «Додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян міста» Програми.

4. Додаток до підпункту 9.2.3. викласти в новій редакції і відповідно вважати додатком 4 до пункту 9.1. Розділу 9 «Додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян міста» Програми.

5. Додаток № 2 до рішення 13 сесії Харківської міської ради 5 скликання «Про внесення змін до рішення 10 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 27.12.2006р. №253/06 «Про затвердження «Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення м. Харкова на 2007-2010 роки» від 25.04.2007р. №103/07 до пункту 9.4. викласти в новій редакції і відповідно вважати додатком 5 до пункту 9.1. Розділу 9 «Додаткові соціальні гарантії окремим категоріям громадян міста» Програми.

6. Внести зміни в Додаток № 2 до рішення 17 сесії Харківської міської ради 5 скликання «Про внесення змін до рішення 10 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 27.12.2006р. №253/06 «Про затвердження «Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення м. Харкова на 2007-2010 роки» від 30.12.2007р. №349/07, згідно додатку (додаток №2).

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з соціального захисту та охорони здоров’я та секретаря Харківської міської ради.

Міський головаМ.М.Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»