Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVIII СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 25.11.2009 р. № 270/09
м. Харків
Про внесення змін до рішення 13 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 25.04.2007р. №112/07 «Про вирішення питань, пов’язаних з оформленням права власності на об’єкти нерухомого майна» (№270/09)

На підставі ст. 210 Цивільного кодексу України, ст.ст. 41, 42, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 (зі змінами та доповненнями), враховуючи правовий висновок Юридичного департаменту Харківської міської ради від 05.11.2009р. №8476/9-09, керуючись ст.ст. 26, 59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 13 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 25.04.2007р. №112/07 «Про вирішення питань, пов’язаних з оформленням права власності на об’єкти нерухомого майна», виклавши пункт 1 цього рішення в наступній редакції:
«1. Доручити здійснювати оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна з видачею свідоцтва про право власності:
1.1. Харківському міському голові:
- за державою Україна, територіальною громадою міста Харкова в особі Харківської міської ради, за юридичними особами, фізичними особами – підприємцями, а також на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області;
- за фізичними особами, окрім об’єктів нерухомого майна, оформлення права власності на які доручено виконавчим комітетам районних у м. Харкові рад.
1.2. Виконавчим комітетам районних у місті Харкові рад за фізичними особами на наступні об’єкти нерухомого майна:
квартири, індивідуальні житлові будинки та житлові будинки садибного типу з надвірними спорудами.».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з промисловості, економічного розвитку та власності, голів районних у місті Харкові рад та секретаря Харківської міської ради .

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»