Нагороди Ради Європи

Рішення виконавчого комітету

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Від 16.02.2011 р. № 96
м. Харків
Про відновлення, належне утримання та приведення міської території у придатний для використання територіальною громадою міста стан

 З метою відновлення, належного утримання та приведення міської території у придатний для використання територіальною громадою міста стан, на виконання Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням 16 сесії Харківської міської ради 3 скликання від 16.06.2000р. (із змінами та доповненнями), враховуючи акти перевірки Інспекції з благоустрою міста Харкова, на підставі ст.40 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 26 ст. 10 Закону України „Про міліцію”, статей 152, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись ст.ст. 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Департаменту комунального господарства (Кітанін В.О.):
1.1. Забезпечити відновлення, належне утримання та приведення у придатний для використання територіальною громадою міста стан територій м. Харкова за адресами згідно додатку.
1.2. Відповідно до вимог пункту 5.10.9.1 Правил благоустрою території міста Харкова повідомити осіб, які здійснили самовільне будівництво об’єктів та розміщення майна про необхідність звільнення території від об’єктів згідно додатку у 5-денний термін.
1.3. Разом з КП „Харківські теплові мережі”, КП „Виробничо-технологічне підприємство „Вода”, КП „Міськсвітло”, КП „Міськелектротранс”, КП КГ „Харківкомунчиствод”, СКП „Харківзеленбуд”, КП „Харківблагоустрій” забезпечити звільнення територій від самовільно розміщених об’єктів, малих архітектурних форм, кіосків, павільйонів, лотків, палаток, будь-яких споруд, конструкцій іншого типу, виду, іншого майна, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів, механізмів, тощо згідно додатку, згідно актів перевірки Інспекції з благоустрою міста Харкова.
1.4. У разі не звільнення територій у добровільному порядку у п’ятиденний строк провести у встановлений Правилами благоустрою строк звільнення територій від самовільно збудованих об’єктів та розміщеного майна згідно додатку шляхом їх демонтажу та переміщення на територію комунального підприємства „Виробничо-технологічного підприємства „Вода” за адресою: вулиця Коростельська, 46.
1.5. Забезпечити облік та зберігання майна, від якого буде звільнено території за адресами згідно додатку.
1.6. Забезпечити складання Інспекцією з благоустрою акту звільнення території міста Харкова.


Міський голова                                                                                  Г.А. Кернес

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»