Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVIII СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 25.11.2009 р. № 268/09
м. Харків
Про створення комунального підприємства „Муніципальна охорона” (№268/09)

З метою створення належних умов для реалізації і захисту майнових прав територіальної громади міста Харкова, практичного здійснення заходів, спрямованих на забезпечення схоронності, цілісності комунального майна, відвернення та недопущення безпосередніх посягань на таке майно, припинення несанкціонованого доступу до нього, забезпечення особистої безпеки посадових осіб Харківської міської ради та її виконавчих органів під час виконання ними службових обов’язків, надання послуг, пов’язаних з охороною державної, комунальної та іншої власності, з охороною громадян, керуючись ст.ст.56, 78 Господарського кодексу України, ст.ст.26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити комунальне підприємство „Муніципальна охорона”.

2. Виконавчим органам Харківської міської ради здійснити відповідні заходи, пов’язані зі створенням комунального підприємства „Муніципальна охорона”.

3. Встановити для створеного комунального підприємства мінімальний розмір статутного фонду в сумі, еквівалентній десяти мінімальним заробітним платам, виходячи із ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент прийняття цього рішення. Статутний фонд формується за рахунок майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Харкова.
 

4. Внести зміни до рішення 11 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 21.02.2007 року №32/07 „Про закріплення комунальних унітарних підприємств” (зі змінами та доповненнями), доповнивши додаток до рішення розділом 11 „Департамент по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони” та пунктом 1 цього розділу наступного змісту: „1. КП „Муніципальна охорона”.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»