Нагороди Ради Європи

Розпорядження міського голови

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 21.03.2011 р. № 1093
м. Харків
Про розміщення комплексу атракціонів

 З метою підготовки до святкування пам’ятних дат, вирішення на належному рівні художньо-організаційних та інших питань, які забезпечать високу якість проведення всіх святкових заходів, керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Дозволити фізичній особі - підприємцю Олефіренку В.І. розміщення комплексу атракціонів на майдані Свободи з 10.04.2011 по 30.06.2011 з тимчасовим демонтажем на період з 05.05.2011 по 10.05.2011.
2. Фізичній особі - підприємцю Олефіренку В.І. забезпечити дотримання вимог Закону України „Про гастрольні заходи в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України № 35 від 15 січня 2004 року „Про затвердження Порядку організації та проведення гастрольних заходів” та законодавства України про інтелектуальну власність.
3. Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради (Сороколат Ю.В.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу чергування машин швидкої допомоги з бригадами лікарів для обслуговування, в разі потреби, відвідувачів комплексу атракціонів на майдані Свободи.
4. Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради (Чумаков В.М.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу приведення у належний стан майдану Свободи під час роботи комплексу атракціонів.
5. Департаменту комунального господарства Харківської міської ради (Кітанін В.О.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу організацію електропостачання комплексу атракціонів на майдані Свободи та, в разі потреби, додаткові контейнери для сміття.
6. Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційній роботі та цивільної оборони Харківської міської ради (Топчій В.О.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу координацію спільних заходів ХМУ ГУ МВС України в Харківській області (Фоменко М.І.) та Харківського міського управління ГУ МНС України в Харківській області (Юрченко В.М.) щодо забезпечення громадського порядку, пожежної та техногенної безпеки під час роботи комплексу атракціонів на майдані Свободи.
7. Запропонувати ХМУ ГУ МВС України в Харківській області (Фоменко М.І.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу:
7.1. Охорону громадського порядку під час роботи комплексу атракціонів на майдані Свободи.
7.2. Охорону встановлених об’єктів під час роботи комплексу атракціонів на майдані Свободи.
7.3. Організацію руху громадського та приватного транспорту з урахуванням проведення масового заходу у центральній частині міста.
8. Департаменту транспорту та зв’язку Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу організацію руху транспортних засобів з урахуванням проведення масового заходу у центральній частині міста.
9. Департаменту підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради (Проскурін А.М.) забезпечити на договірній основі з організаторами заходу встановлення біотуалетних кабін під час роботи комплексу атракціонів на майдані Свободи.
10. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Лукашова В.Л.) забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації щодо роботи комплексу атракціонів на майдані Свободи.
11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кривцова О.С.

 

Міський голова                                                    Г.А. Кернес

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»