Нагороди Ради Європи

Рішення виконавчого комітету

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Від 10.03.2011 р. № 129
м. Харків
Про проведення двомісячника благоустрою міста “Зелена весна - 2011”

 З метою приведення в належний санітарний стан територій майданів, проспектів, бульварів, вулиць, прибудинкових територій жилих мікрорайонів, ринків та торгових майданчиків і прилеглих до них територій, територій лікувальних, оздоровчих, навчальних, дошкільних закладів, територій підприємств та відомств, упорядкування і влаштування місць масового відпочинку громадян: парків, скверів, садів, подальшого комплексного розвитку зеленої зони міста, керуючись ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Харківської міської ради


ВИРІШИВ:

1. Провести, починаючи з 15 березня поточного року, двомісячник благоустрою міста “Зелена весна - 2011”.
2. Затвердити склад постійно діючого міського штабу з організації та контролю за проведенням двомісячника благоустрою міста “Зелена весна - 2011” (додаток № 1).
3. Затвердити план комплексних заходів по проведенню двомісячника благоустрою міста “Зелена весна - 2011” (додаток № 2).
4.Виконавчим органам Харківської міської ради згідно з компетенцією:
4.1.Провести організаційну роботу з керівниками підприємств, організацій всіх форм власності, населенням з питань належного cанітарного утримання територій, упорядкування об’єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.
4.2.Ініціювати проведення санітарно-екологічних суботників у квітні 2011 року.
4.3. Відповідно до затвердженого плану комплексних заходів щотижня готувати та надавати до постійно діючого міського штабу з організації та контролю за проведенням двомісячника благоустрою міста “Зелена весна - 2011” звітні матеріали.


5. Постійно діючому міському штабу з організації та контролю за проведенням двомісячника благоустрою міста “Зелена весна - 2011” підводити підсумки проведеної роботи на засіданнях штабу.
6. Рекомендувати головам районних адміністрацій Харківської міської ради:
6.1. Забезпечити координацію роботи щодо залучення громадськості, насамперед молоді, до здійснення заходів з благоустрою та санітарного очищення територій районів міста.
6.2. Підвищити рівень контролю за дотриманням вимог з питань благоустрою та санітарного очищення територій районів міста.
7. Запропонувати міському управлінню ГУМВС України в Харківській області (Фоменко М.І.) активізувати роботу дільничних інспекторів міліції по посиленню контролю за санітарним станом підвідомчих територій згідно Закону України “Про міліцію”.
8. З метою оперативного впливу на формування громадської думки Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю (Лукашева В.Л.) протягом березня-травня 2011 року забезпечити висвітлення в засобах масової інформації про хід проведення двомісячника благоустрою міста “Зелена весна - 2011”.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову.


Міський голова Г.А. Кернес

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»