Нагороди Ради Європи

Громадські слухання

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ
Від 10.09.2007 р.
м. Харків
Про призначення загальноміських громадських слухань
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 10.9.2007 р. № 2496
м. Харків

Враховуючи повідомлення про ініціативу щодо проведення громадських слухань у місті Харкові від 21.08.2007р. вх №15683/0/3-07, утворення ініціативної групи по збору підписів щодо проведення загальноміських громадських слухань у складі 25 членів територіальної громади міста Харкова, підтримку ініціативи щодо проведення загальноміських громадських слухань 868 членами територіальної громади міста Харкова, відповідно до ст. 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.26 Статуту територіальної громади міста Харкова, п. 22 Положення "Про громадські слухання у місті Харкові", керуючись ст.ст. 42, 50, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Призначити загальноміські громадські слухання на тему:

1.1. "Проведення комплексної незалежної екологічної експертизи діяльності ДП "Завод хімічних реактивів" (розташований за адресою м. Харків, проспект Леніна, 25) на предмет забруднення навколишнього природного середовища та прийняття рішення щодо доцільності подальшого його розташування в житловому масиві" на 20 жовтня 2007 року з 10-30 до 13-00 годин та провести їх у приміщенні Дзержинської районної у м. Харкові ради за адресою: м. Харків, пр. Леніна, 17-А.

1.2. "Проведення комплексної незалежної екологічної експертизи діяльності ТОВ "Наргус" (розташований на території ВАТ "Хартрон") на предмет забруднення навколишнього природного середовища та прийняття рішення щодо доцільності подальшого його розташування в житловому масиві" на 27 жовтня 2007 року з 10-30 год. до 13-00 год. та провести їх у приміщенні Національного Аерокосмічного Університету ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ" за адресою м. Харків, вул. Чкалова, 17.

2. Затвердити склад посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за своєчасну і якісну підготовку громадських слухань та які будуть брати участь у громадських слуханнях (додаток 1).

3. Створити підготовчий комітет, відповідальний за підготовку загальноміських громадських слухань та затвердити його склад (додаток 2).

4. Запросити на загальноміські громадські слухання:

4.1. Головного Державного санітарного лікаря м. Харкова Колпакову Т.М.

4.2. Голову Харківської міської організації Партії Зелених України Антонова А.Л.

4.3. Начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Капусник І. В.

4.4. Начальника Державної екологічної експертизи у Харківській області Вінника А.І.

4.5. Начальника Харківського обласного центру з гідрометеорології Литвин С.А.

4.6. Директора УкрДНТЦ "Енергосталь" Мантулу В.Д.

4.7. Депутатів Харківської міської ради 5 скликання від постійної комісії міської ради з питань транспорту, зв’язку та екології.

4.8. Керівників ДП "Завод хімічних реактивів" та ТОВ "Наргус".

5. Секретарю міської ради в 12 - денний термін забезпечити:

5.1. Опублікування інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань в офіційному друкованому органі Харківської міської ради – газеті "Харьковские известия".

5.2. Розміщення інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань на офіційному сайті Харківської міської ради в мережі Інтернет (www.city.kharkov.ua).

5.3. Створення належних умов для роботи Підготовчого комітету.

6. Департаменту житлово - комунального господарства та енергетики (Кадигроб С.В.) спільно з Департаментом організаційної роботи (Білозьоров А.М.) та Юридичним департаментом (Коваленко В.В.) у 3-денний термін розробити та подати на затвердження міському голові План заходів з організації та проведення загальноміських громадських слухань.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської радиКернес Г.А.

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
  • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
  • Kharkov Siren
  • Фестиваль "Світ книги"
  • письмо городскому голове
  • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

  • Департамент підприємництва та споживчого ринку  Харківської міської ради
  • Образование
  • семья и молодежь
  • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
  • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»