Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXIX СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 24.12.2008 р.
м. Харків
Про припинення та надання юридичним та фізичним особам у користування земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд (№356/08)
На підставі ст.ст.12,92,93,120,124,125,141,186 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти відведення земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку 1 до цього рішення.

2. Припинити право користування земельними ділянками або їх частинами юридичним та фізичним особам, зазначеним у пунктах 2,3,6,12,21,22,29,47,66,68,69,98,123,131,136 додатку 1 до цього рішення (ВАТ «Харківський домобудівельний комбінат №1», ТОВ виробнича фірма «ХАРНЕТКАМ», СП «Холодногорський ринок», Харківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа, ПФ «АВТОБУДСЕРВІС», ЗАТ «Спецбудмонтаж», ВАТ «Харківський підшипниковий завод», СПД-ФО Павленко Г.В., ВАТ «Харківська автобаза №3, Харківська трикотажна фабрика «ДИНАМО» ЦР ФСТ «Динамо» України, ЗАТ «АТП-16364», ПП «Опторг ВАТ», ВАТ «Автотранспортне підприємство 16357», ВАТ «Плодоовоч») та додатку 2 до цього рішення (крім: Об΄єднання підприємств Електротехнічна Корпорація «ЕлКор», ФОП Кушнір Т.П., ПФ «Меридіан-Сервіс», гр. Михайлов Г.М., ТОВ «ФІРМА «ТЕХНІК-ЦЕНТР», ТОВ «ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ «ЗДОРОВ’Я», гр. Медуха О.С., ТОВ «БАСТІОН-2008», ПФ «Пальма-94», гр. Крамаренко Л.О., Автогаражний кооператив «Метеор», гр. Димент Ю.Б., ТОВ «АЛЬТАІР-XXI», ТОВ «БІЗНЕС ЦЕНТР ДІАЛОГ-2012», ВАТ Банк «ТРАСТ», гр. Зінченко О.В., ГБК «ГРАНІТ», ДП «Харківській машинобудівний завод «ФЕД» – відповідно пункти 2,3,5,7,9,16,18,20,21,22,25,27,29,31,41,42,43,45,50 додатку).

3. Надати в оренду та у постійне користування земельні ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатках 1, 2 до цього рішення.

4. Особам, зазначеним у додатках 1,2 до цього рішення, у місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до управління Держкомзему у місті Харків для встановлення меж земельних ділянок на місцевості.

5. Особам, яким земельні ділянки надані в оренду, не пізніше ніж у місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до управління земельних відносин Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради для оформлення договорів оренди землі; у 4-х місячний термін з дня прийняття цього рішення оформити договори оренди землі.

6. Особам, яким земельні ділянки надані у постійне користування, у місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до управління Держкомзему у місті Харків для оформлення державного акту на право постійного користування землею.

7. Управлінню земельних відносин Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради при оформленні договорів оренди землі визначити розмір орендної плати особам, зазначеним у додатках 1, 2 до цього рішення.

8. Попередити осіб, зазначених у додатках 1, 2 до цього рішення, що:

8.1. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж у натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та державної реєстрації забороняється.

8.2. Будь-яке будівництво, реконструкція існуючих будівель на наданих у користування земельних ділянках та зміна цільового використання цих земельних ділянок без відповідного дозволу, передбаченого законодавством, не допускається.

8.3. Земельні ділянки мають обмеження та обтяження (згідно з висновками відповідних державних органів доданих до землевпорядної документації).

8.4. Земельні ділянки надаються у користування на умовах дотримання вимог чинного законодавства України.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

Міський головаМ.М.Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»