Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIX СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 27.02.2008 р. № 180
м. Харків
Про припинення та надання юридичним та фізичним особам у користування земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд (№35/08)
На підставі ст.ст.12, 92, 93, 120, 124, 125, 141, 186 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти відведення земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку 1 до цього рішення.

2. Припинити право користування земельними ділянками або їх частинами юридичним та фізичним особам, зазначеним у пунктах 5, 8, 14, 16, 18, 22, 45, 49 додатку 1 до цього рішення (ВАТ «Харківський проектний інститут», спільне підприємство «Тракторозаводський ринок», ВАТ «ХАРТРОН», СП «Тракторозаводський ринок», ТОВ «ГОРИЗОНТ-ІНТЕР», ТОВ фірма «АРСО», гр. Сердюк В.В., ФОП Албу В.І., ФОП Албу В.І.) та додатку 2 до цього рішення (крім: ТОВ «Фірма «РОГАНЬ», приватна фірма «АРГО**», ТОВ «ВАЮР», Релігійна громада Святої Трійці Харківської єпархії Української Православної Церкви, ТОВ «ПУЛЬС», фізична особа-підприємець Інжиянц А. О., ТОВ «МС-ГІР», міська державна лікарня ветеринарної медицини м. Харкова, ТОВ «БК «Комфортбуд-5», ТОВ «АЛЬЯНС», споживче товариство «Житлово-будівельний кооператив «С – Инвест сервіс», ВАТ «Трест Житлобуд-1», ПП «БІЛА ІННА ВОЛОДИМИРІВНА», АТВТ з іноземними інвестиціями «НПК-ХОЛДІНГ», ВАТ «Трест Житлобуд-1», фізична особа-підприємець Єфімова Л.Я., - відповідно пункти 1, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 24, 25, 27, 28, 29, 30 додатку).

3. Надати в оренду та у постійне користування земельні ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатках 1, 2 до цього рішення.

4. Особам, зазначеним у додатках 1, 2 до цього рішення, у місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до управління земельних ресурсів у місті Харків для встановлення меж земельних ділянок на місцевості.

5. Особам, яким земельні ділянки надані в оренду, не пізніше ніж у місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до управління земельних відносин Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради для оформлення договорів оренди землі; у 4-х місячний термін з дня прийняття цього рішення оформити договори оренди землі.

6. Особам, яким земельні ділянки надані у постійне користування, у місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до управління земельних ресурсів у місті Харків для оформлення державного акту на право постійного користування землею.

7. Управлінню земельних відносин Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради при оформленні договорів оренди землі визначити розмір орендної плати особам, зазначеним у додатках 1, 2 до цього рішення.

8. Попередити осіб, зазначених у додатках 1, 2 до цього рішення, що:

8.1. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж у натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та державної реєстрації забороняється.

8.2. Будь-яке будівництво, реконструкція існуючих будівель на наданих у користування земельних ділянках та зміна цільового використання цих земельних ділянок без відповідного дозволу, передбаченого законодавством, не допускається.

8.3. Земельні ділянки мають обмеження та обтяження (згідно з висновками відповідних державних органів доданих до землевпорядної документації).

8.4. Земельні ділянки надаються у користування на умовах дотримання вимог чинного законодавства України.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

Міський головаМ.М.Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»