Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVII СЕСІЯ IV СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 19.11.2003 р. № 3135
м. Харків
Про передачу юридичній особі функцій замовника на будівництво
На підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 116,123,124,186 Земельного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 29 Статуту територіальної громади міста Харкова, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати ТОВ «АРГО-ЛІЗИНГ» функції замовника на будівництво торговельного павільйону по вул. Полтавський шлях (біля виходу № 2 зі ст. метро «Холодна гора»).

2. Надати ТОВ «АРГО-ЛІЗИНГ» земельну ділянку по вул. Полтавський шлях (біля виходу № 2 зі ст. метро «Холодна гора») у розмірі та в межах договору оренди земельної ділянки від 19.08.2003 р. № 7920/03 для будівництва торговельного павільйону.

3. ТОВ «АРГО-ЛІЗИНГ» звернутися до Головного управління містобудування, архітектури та земельних відносин для укладання договору оренди земельної ділянки згідно п. 2 цього рішення.

4. Головному управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин визначити у встановленому законодавством порядку розмір орендної плати при укладанні договору оренди.

5. ТОВ «АРГО-ЛІЗИНГ»:

5.1. Після закінчення будівництва виконати виконавчу зйомку об'єкта, підвідних інженерних мереж і благоустрою.

5.2. Одержати та виконати технічні умови управління соціально - економічного розвитку, планування та обліку по пайовій участі у розвитку соціальної та інженерне - транспортної інфраструктури міста.

5.3. Об'єкт здати в експлуатацію у встановленому порядку.

6. Попередити ТОВ «АРГО-ЛІЗИНГ», що земельна ділянка для експлуатації об'єкта буде надана в оренду окремим рішенням після прийняття його в експлуатацію.

7. Щодо необхідності здійснення благоустрою прилеглої до об'єкту території, згідно з робочим проектом, зокрема приведення її у стан не гірший, ніж до початку будівництва (реконструкції).

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Харківської міської ради та на постійну комісію Харківської міської ради з питань містобудування та земельних відносин.

Міський голова В. Шумілкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»