Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXIX СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 24.12.2008 р.
м. Харків
Про передачу у власність та надання в оренду громадянам земельних ділянок (№359/08)
На підставі ст.ст.89,116,118,121 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок (проекти відведення земельних ділянок) громадянам, зазначеним у додатках 1,2,3 до цього рішення.

1.1. Затвердити проекти землеустрою щодо впорядкування існуючих землеволодінь зі зміною цільового призначення та присвоєнням єдиної поштової адреси громадянам, зазначеним у додатку 7 до цього рішення.

2. Передати у приватну власність земельні ділянки громадянам України, зазначеним у додатку 1 до цього рішення.

3. Передати у спільну сумісну власність земельні ділянки громадянам України, зазначеним у додатку 2 до цього рішення.

4. Передати у приватну власність громадянам України земельні ділянки в садівничих товариствах, зазначеним у додатках 4,5 до цього рішення, для ведення садівництва.

5. Громадянам, зазначеним у додатках 1,2,4,5,7 до цього рішення, після прийняття цього рішення оформити державні акти на право власності на земельні ділянки у встановленому порядку.

6. Надати в оренду строком до 01.12.2058 року земельні ділянки громадянам України, зазначеним у додатку 3 до цього рішення.

7. Громадянам, зазначеним у додатку 3 до цього рішення, не пізніше ніж в 3-х місячний термін після прийняття цього рішення звернутися до Харківського міського управління земельних ресурсів для встановлення меж земельних ділянок на місцевості та до Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин для оформлення договорів оренди земельних ділянок.

8. Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин при оформленні договорів оренди земельних ділянок громадянам, зазначеним у додатку 3 до цього рішення, визначити розмір орендної плати відповідно до чинного законодавства.

9. Попередити громадян, зазначених у додатках 1,2,3,4,5,7 до цього рішення, що будь-яке будівництво на земельних ділянках, наданих громадянам в оренду та у приватну власність для ведення садівництва, та зміна цільового призначення земельних ділянок без відповідного дозволу, передбаченого законодавством, не допускається.

10. Попередити громадян, зазначених у додатку 5, до цього рішення, що згідно з висновком управління містобудування та архітектури і Харківського міського управління земельних ресурсів до технічної документації по встановленню в натурі меж земельної ділянки на використання земельної ділянки встановлені обмеження містобудівного характеру – заборона нового будівництва та зміна цільового призначення земельної ділянки.

11. Внести наступні зміни до рішень сесій Харківської міської ради, зазначених у додатку 6 до цього рішення.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

Міський головаМ.М.Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»