Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXIV СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 24.06.2009 р. № 145/09
м. Харків
Про передачу у власність та надання в оренду громадянам земельних ділянок (№145/09)

На підставі ст.ст.116,118,121,122,123 Земельного кодексу України, ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення 29 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 24.12.2008р. №366/08 "Про затвердження "Положення про порядок передачі у власність та (або) надання в оренду громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, обслуговування індивідуальних капітальних гаражів та ведення садівництва", керуючись ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок (проекти відведення земельних ділянок) громадянам, зазначеним у додатках 1, 2, 3 до цього рішення.
 

2. Передати у приватну власність земельні ділянки громадянам України, зазначеним у додатках 1, 4 до цього рішення.
 

3. Передати у спільну сумісну власність земельні ділянки громадянам України, зазначеним у додатку 2 до цього рішення.
 

4. Надати в оренду строком до 01.07.2059 року земельні ділянки громадянам України, зазначеним у додатку 3 до цього рішення.
 

5. Громадянам, зазначеним у додатках 1, 2, 4 до цього рішення, після прийняття цього рішення оформити державні акти на право власності на земельні ділянки у встановленому порядку.
 

6. Громадянам, зазначеним у додатку 3 до цього рішення, не пізніше ніж в 3-х місячний термін після прийняття цього рішення звернутися до Управління Держкомзему у місті Харків для встановлення меж земельних ділянок на місцевості та до Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин для оформлення договорів оренди земельних ділянок.
 

7. Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин при оформленні договорів оренди земельних ділянок громадянам, зазначеним у додатку 3 до цього рішення, визначити розмір орендної плати відповідно до чинного законодавства.
 

8. Попередити громадян, зазначених у додатках 1, 2, 3, 4 до цього рішення, що будь-яке будівництво та зміна цільового призначення земельних ділянок без відповідного дозволу не допускається.
 

9. Внести зміни до рішень Харківської міської ради, зазначених в додатку 5 до цього рішення.
 

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»