Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXV СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 29.07.2009 р. № 180/09
м. Харків
Про нагородження Почесною грамотою Харківської міської ради (№180/09)

Враховуючи подання заступників міського голови – директорів департаментів, директорів департаментів міської ради, на підставі ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.59 зазначеного Закону, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Андрєєва Сергія Юрійовича.
2. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, місцевого самоврядування та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Бабаєва Володимира Миколайовича.
3. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Бабицьку Світлану Ігорівну.
4. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Бугайця Анатолія Олександровича.
5. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Васильченка Володимира Валерійовича.
6. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Висоцького Геннадія Васильовича.
7. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Власенка Дмитра Васильовича.
8. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Гурову Капіталіну Дмитрівну.
9. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у соціальний захист інвалідів та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Долбню Раїсу Михайлівну.
10. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйне ставлення до людей, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Забашту Віктора Федоровича.
11. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, місцевого самоврядування, активну громадську діяльність та з нагоди дня народження і святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Іващенко Віру Василівну.
12. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Корінька Івана Васильовича.
13. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток архітектури та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова і 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Лівшиця Віктора Ісааковича.
14. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та поглиблення міжнародних зв’язків міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Мозгового Анатолія Івановича.
15. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку у м. Харкові та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Поповича Євгена Миколайовича.
16. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення високих спортивних результатів у пожежно-прикладному спорті та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Тарасенка Владислава Леонідовича.
17. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку офіцерських кадрів для Збройних Сил України та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Ткаченка Віктора Івановича.
18. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Хижняка Андрія Віталійовича.
19. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, зміцнення правопорядку, високий професіоналізм та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Швидкого Ігоря Івановича.
20. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі міста та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Шелеста Євгенія Леонідовича.
21. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за вагомий внесок у розвиток вітчизняного правосуддя, розбудову правової держави, плідну працю та високий професіоналізм, зміцнення законності і правопорядку та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України:
- Бородіна Михайла Михайловича;
- Бровченка Ігоря Олександровича;
- Ємельянову Валентину Іванівну;
- Кухаря Василя Івановича;
- Потапенка Володимира Івановича.
22. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху у м. Харкові, патріотичне виховання молоді та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України наступних активістів ветеранського руху:
- Екимяна Погоса Арамовича;
- Крутіліна Геннадія Олександровича;
- Крячка Дмитра Афанасійовича;
- Лежебокова Івана Васильовича;
- Рабкіна Віктора Йосиповича;
- Сависька Гавриіла Дмитровича;
- Лопухова Олексія Володимировича;
- Тітова Миколу Григоровича;
- Юр’єва Василя Івановича;
- Бабича Віталія Семеновича;
- Юдіна Олександра Петровича.
23. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток м. Харкова та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України трудові колективи:
- ДП «Завод ім. В.О. Малишева»;
- ЗАТ «Харківський плитковий завод»;
- Харківського державного авіаційного виробничого підприємства;
- Комунального підприємства «Міськелектротранс».
24. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, сприяння підготовці міста до чемпіонату «ЕВРО – 2012» з футболу та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Стороженка Сергія Михайловича.
25. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва, активну громадську діяльність та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Морозко Любов Георгіївну.
26. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України колектив Харківського державного академічного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка;
27. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, місцевого самоврядування та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України:
- Дулуба Валентина Григоровича;
- Кононова Валерія Федоровича;
- Топчій Тетяну Василівну.
28. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну громадську діяльність та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Коваленко Аллу Арестівну.
29. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України:
- Поповича Вячеслава Івановича;
- Збукаря Віталія Павловича;
- Панова Віталія Володимировича.
30. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України:
- Дем’яненка Івана Яковича;
- Фесенка Юрія Леонідовича;
- Нікітенка Олександра Анатолійовича;
- Овчаренка Сергія Івановича.
31. Нагородити Почесною грамотою Харківської міської ради за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, все6бічне та об’єктивне висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів та з нагоди святкування 355–річчя заснування м. Харкова, 66-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників та Дня незалежності України Львову Олену Юріївну.

 

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»