Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXIX СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 24.12.2008 р.
м. Харків
Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для розміщення та експлуатації малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності (№347/08)
На підставі ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 116, 124, 186 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», ст.12 Закону України «Про основи містобудування», п.9 Регіональних правил забудови Харківської області, прийнятих 13 сесією Харківської обласної ради 4 скликання від 23 грудня 2003р., Порядку розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у місті Харкові, затвердженого рішенням 16 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 24.09.03р. №201/03 (зі змінами та доповненнями), керуючись ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатках до цього рішення.

2. Надати в оренду юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку №1
до цього рішення, земельні ділянки строком до 24.12.2011р.

3. Надати в оренду юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатку №2 до цього рішення, земельні ділянки строком до 24.12.2013р.

4. Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради:

4.1. Визначити орендну плату за користування земельними ділянками, які надаються юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатках до цього рішення, у встановленому порядку при укладанні договорів оренди землі.

4.2. Видати юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатках до цього рішення, дозволи на розміщення малих архітектурних форм.

5. Юридичним та фізичним особам, зазначеним у додатках до цього рішення:

5.1. В місячний термін звернутись до управління Держкомзему у місті Харків для оформлення актів встановлення меж земельних ділянок на місцевості та в трьохмісячний термін з дня прийняття цього рішення звернутись до управління земельних відносин для оформлення договорів оренди землі, згідно п.п. 2, 3, 4.1 цього рішення.

5.2. Об’єкти здати до експлуатації чинним порядком протягом 30 днів після отримання дозволів на розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності.

5.3. Оформити та отримати в управлінні з питань підприємництва, інвестицій та споживчого ринку дозволи на розміщення об‘єктів торгівлі.

6. Попередити юридичних та фізичних осіб, зазначених у додатках до цього рішення, що у випадку нездачі об’єктів до експлуатації, неотримання дозволів на розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, а також у разі порушень правил торгівлі зазначене рішення втрачає чинність, а договори оренди землі підлягають розірванню у встановленому законом порядку.

7. Земельні ділянки мають обмеження та обтяження згідно висновків управління Держкомзему у місті Харків, управління містобудування та архітектури.

8. Внести зміни:

8.1. до пункту 39. додатку № 1 до рішення 33 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 23.02.2005р. №19/05 «Про надання дозволів на розроблення та коригування проектів відведення земельних ділянок для розміщення малих архітектурних форм з метою здійснення підприємницької діяльності» замінивши слово в частині адреси земельної ділянки «Старочугуївській» на слово «Лосівській».

8.2. до підпункту 5.12. пункту 5. додатку №2 до рішення 17 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 25.12.2007р. №280/07 «Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності», виклавши його в такій редакції: «5.12. по вул. Гвардійців- Широнінців, 29, ріг вул. Ужвій Наталії площею 0,0016га».

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з питань містобудування архітектури та земельних відносин та секретаря Харківської міської ради.

Міський головаМ.М.Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»