Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVII СЕСІЯ IV СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 19.11.2003 р. № 3135
м. Харків
Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для будівництва (реконструкції) та подальшої експлуатації об'єктів
На підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 116, 123, 124, 186 Земельного кодексу України, ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 29 Статуту територіальної громади міста Харкова, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатку, проекти відведення земельних ділянок згідно додатку (крім пп. 7., 27., 41.,66., 96.).

2. Надати фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатку, земельні ділянки згідно проектів відведення.

3. Головному управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин визначити орендну плату за користування земельними ділянками, які надаються фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатку, у встановленому порядку при укладенні договорів оренди землі (крім п. 28.).

4. Фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатку:

4.1. Одержати та виконати технічні умови управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку по пайовій участі у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

4.2. В місячний термін оформити в управлінні земельних ресурсів акти встановлення меж земельної ділянки на місцевості та договори оренди землі згідно пп. 2., 3. цього рішення (для п. 28. - оформити акт встановлення меж земельної ділянки на місцевості та Державний акт на право постійного користування землею).

4.3. До початку будівництва:

4.3.1. Одержати архітектурно-планувальне завдання на розробку робочого проекту в управлінні містобудування та архітектури.

4.3.2. Розробити та погодити у встановленому порядку робочий проект на будівництво об'єкта (для пп. 13., 19., 22., 43. - з виділенням черг будівництва).

4.4. Одержати в інспекції Держархбудконтролю Головного управління містобудування, архітектури і земельних відносин дозвіл на виконання будівельних робіт (для пп. 13., 19., 22., 43. - кожної черги).

4.5. Здійснити благоустрій прилеглої до об'єкта території згідно з робочим проектом, зокрема привести її у стан не гірший, ніж до початку будівництва (реконструкції).

4.6. Після закінчення будівництва (реконструкції), виконати виконавчу зйомку об'єктів, підвідних інженерних мереж та благоустрою.

4.7. Об'єкти будівництва (реконструкції) здати до експлуатації чинним порядком (для пп. 13.,19., 22., 43. - кожну чергу).

5. Попередити фізичні та юридичні особи, зазначені у додатку, що:

5.1. Земельні ділянки для експлуатації об'єктів будуть надані окремими рішеннями, після прийняття їх до експлуатації (крім фізичних та юридичних осіб, яким надано земельні ділянки для експлуатації об'єктів цим рішенням).

5.2. У випадку нездачі об'єктів до експлуатації у встановлені в рішенні строки, а також не отримання дозволів на виконання будівельних робіт зазначене рішення втрачає чинність і договори оренди земельних ділянок підлягають розірванню у
встановленому порядку.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з питань містобудування та земельних відносин та на секретаря Харківської міської ради Воронова М.М.

Міський голова В. Шумілкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»