Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXIV СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 24.06.2009 р. № 165/09
м. Харків
Про надання гарантії при впровадженні комунальним підприємством каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” інвестиційного проекту “Удосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд м. Харкова. Отримання біогазу і на його основі виробництво електричної та теплової енергії” (№165/09)

З метою впровадження інвестиційного проекту “Удосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд м. Харкова. Отримання біогазу і на його основі виробництво електричної та теплової енергії”, відповідно до Порядку забезпечення виконання комунальними підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги, боргових зобов’язань в рамках реалізації “відкритого компонента” спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Розвиток міської інфраструктури”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2008р. №1088, на підставі ст.17 Бюджетного кодексу України, ст.26, п.2 ст.70 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись ст.59 вказаного Закону, Харківська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати участь комунального підприємства каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” у реалізації “відкритого компонента” спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Розвиток міської інфраструктури” шляхом залучення кредиту у сумі 51,8 млн. дол. США (398 995,0 тис. грн.) з метою впровадження інвестиційного проекту “Удосконалення системи мулового господарства каналізаційних очисних споруд м. Харкова. Отримання біогазу і на його основі виробництво електричної та теплової енергії”.
 

2. Надати гарантію щодо забезпечення своєчасного та в повному обсязі виконання комунальним підприємством каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” боргових зобов’язань, що виникатимуть після укладання договору про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством житлово-комунального господарства України та комунальним підприємством каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” на умовах зворотності в межах загальної суми кредиту та відсотків за його обслуговування.
 

3. Щорічно, протягом терміну дії договору про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством житлово-комунального господарства України та комунальним підприємством каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод”, передбачати у міському бюджеті міста Харкова кошти для забезпечення виконання гарантійних зобов’язань у разі неспроможності комунальним підприємством каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” виконати зобов’язання за договором про субкредитування внаслідок його банкрутства, реорганізації чи ліквідації.
 

4. Доручити Харківському міському голові Добкіну М.М. від імені Харківської міської ради, у випадку визначення комунального підприємства каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” переможцем конкурсного відбору у реалізації “відкритого компонента” спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Розвиток міської інфраструктури”, укласти з Міністерством фінансів України договір гарантії забезпечення своєчасного та в повному обсязі виконання комунальним підприємством каналізаційного господарства “Харківкомуночиствод” боргових зобов’язань та надати його на затвердження Харківській міській раді.
 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста, з питань планування, бюджету та фінансів та секретаря Харківської міської ради.

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»