Нагороди Ради Європи

Рішення сесій міської ради

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXXVIII СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ
Від 25.11.2009 р. № 278/09
м. Харків
Про надання фізичним та юридичним особам земельних ділянок для експлуатації об’єктів самочинного будівництва (№278/09)

На підставі ст.25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12 Закону України “Про основи містобудування”, ст.ст. 116, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», згідно з “Порядком вирішення питань, пов’язаних із самочинним будівництвом”, затвердженим рішенням 22 сесії Харківської міської ради 4 скликання від 23.06.2004 р. №90/04 (із змінами та доповненнями), керуючись ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Харківська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проекти відведення земельних ділянок фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатках (при необхідності).

2. Надати фізичним а юридичним особам, зазначеним у додатках, земельні ділянки для експлуатації об’єктів самочинного будівництва.

3. Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин визначити орендну плату за користування земельними ділянками, які надаються фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатках, у встановленому порядку при укладанні договорів оренди землі.

4. Фізичним та юридичним особам, зазначеним у додатках:
4.1. Виконати та узгодити виконавчі креслення об’єктів, зйомку інженерних комунікацій, проект архітектурно-художнього оформлення об’єктів та благоустрою території.
4.2. Попередити осіб, зазначених в додатках, про необхідність у встановленому порядку оформити право власності на самочинно збудований об’єкт.
4.3. В трьохмісячний термін оформити в установленому порядку акти встановлення меж земельних ділянок на місцевості та відповідно: договори оренди землі, державні акти на право власності на земельну ділянку згідно з додатками.
4.4. Одержати у встановленому порядку та виконати вимоги щодо пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (при необхідності).

5. Попередити фізичних та юридичних осіб, зазначених у додатках, що земельні ділянки мають обмеження та обтяження (згідно з висновками управління Держкомзему у місті Харків).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Харківської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин та на секретаря Харківської міської ради.

Міський голова
М. М. Добкін

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»