Нагороди Ради Європи

Рішення виконавчого комітету

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Від 30.03.2011 р. № 233
м. Харків
Про деякі питання благоустрою території міста Харкова

 З метою впровадження заходів з поліпшення благоустрою території міста найсучаснішими елементами благоустрою та подальшого впорядкування розміщення засобів зовнішньої реклами на території м. Харкова, в рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Харкова, затверджених рішенням Харківської міської ради від 25.04.2007 року № 91/07 (зі змінами та доповненнями), Порядку проведення конкурсу на надання права на розміщення елементів благоустрою у місті Харкові, затвердженого рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 19.12.2007 року № 1303, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню містобудування та архітектури Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин (Чечельницький С.Г.) спільно з комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» (Попов О.В.) визначити перелік місць розміщення елементів благоустрою з використанням засобів зовнішньої реклами по проспекту Гагаріна (від перехрестя з провулком Мовчанівським до перехрестя з вулицею Аерофлотською), вулиці Вернадського, Червоношкільній набережній, Нетіченській набережній (від перехрестя з майданом Бугримової до перехрестя з вулицею Мар’iїнською), у місті Харкові.
2. Встановити, що надання у користування місць, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова, для розташування окремо встановлених стаціонарних спеціальних конструкцій (за винятком конструкцій-пілонів, прапорів, конструкцій формату 1,2 х 1,8 м, які розміщуються на відстані більш ніж 40 м від краю основної проїжджої частини), кронштейнів та щитів на існуючих опорах вуличного обладнання, транспарантів-перетяжок та зупинних павільйонів по проспекту Гагаріна (від перехрестя з провулком Мовчанівським до перехрестя з вулицею Аерофлотською), вулиці Вернадського, Червоношкільній набережній, Нетіченській набережній (від перехрестя з майданом Бугримової до перехрестя з вулицею Мар’iїнською), у місті Харкові, здійснювати після проведення конкурсу на надання права на розміщення елементів благоустрою на вказаних територіях за результатами конкурсу.
3. Доручити Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю забезпечити оприлюднення цього рішення в установленому порядку в 10-денний термін з дня його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Овіннікову Т.І.


Міський голова                Г.А. Кернес

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»