city.kharkov.ua

Порядок госпіталізації онкологічних хворих до віддділення «хоспіс» комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева»

Порядок госпіталізації онкологічних хворих до віддділення «хоспіс» комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева»

1. Госпіталізація онкологічних хворих ІІІ – IV клінічної групи до відділення «Хоспіс», здійснюється на підставі:
- подання переліку документів необхідних для розгляду, щодо можливості госпіталізації онкологічного хворого до відділення «Хоспіс»;
- підтвердження статусу хворого, що потребує перебування у відділенні «Хоспіс» внутрішньо лікарняною комісією «З госпіталізації онкологічних хворих до відділення «Хоспіс»»;
- узгодження Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради рішенням внутрішньо лікарняної комісії «З госпіталізації онкологічних хворих до відділення «Хоспіс»».
2. Госпіталізація до відділення «Хоспіс» здійснюється в плановому порядку.

Перелік документів необхідних для розгляду, щодо можливості госпіталізації онкологічного хворого до відділення «ХОСПІС» комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева»:

1. Письмове звернення хворого або його опікунів на ім'я головного лікаря комунальної установи охорони здоров'я «Клінічна багатопрофільна лікарня № 17 заводу ім. Малишева»;
2. Копія паспорту онкологічного хворого з відміткою про реєстрацію на території м. Харкова.
3. У разі наявності опікуна (вирішеного судом) копія паспорту опікуна, онкологічного хворого, що потребує госпіталізації у відділення «Хоспіс», та копія рішення суду, про визнання опікуна над особою, що потребує госпіталізації у відділення «Хоспіс».
4. Медичний висновок Обласного онкологічного диспансеру про наявність онкологічного захворювання у ІІІ – IV клінічної групи;
5. Витяг з картки амбулаторного хворого, із зазначенням призначених знеболюючих, наркотичних і психотропних лікарських засобів, їх форми, способу та кількості введення за добу.