Нагороди Ради Європи

Склад постійних комісій

Новак Олександр Миколайович
Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів
Васильєв Анатолій Йосипович
Жданов Олександр Андрійович
Голова комісії
Зінченко Володимир Анатолійович
Косінов Станіслав Анатолійович
Заступник голови комісії
Липчанський Олексій Іванович
Мусєєв Максим Сергійович
Нехорошков Роман Борисович
Тупіцин Володимир Миколайович
Секретар комісії
Тюріна Людмила Михайлівна
Янов Леонід Іванович
Постійна комісія з промисловості, економічного розвитку та власності
Бондаренко Геннадій Іванович
Дегтярьов Микола Іванович
Золотарьов Володимир Михайлович
Заступник голови комісії
Лесик Андрій Анатолійович
Попович Іван Савелійович
Руденко Андрій Іванович
Савін Євген Євгенович
Голова комісії
Саттаров Віталій Шавкатович
Свідерський Петро Володимирович
Тиндік Володимир Тихонович
Секретар комісії
Чечетова-Терашвілі Тетяна Михайлівна
Постійна комісія з питань містобудування, архітектури та земельних відносин
Арутюнов Валерій Ашотович
Бабич Євген Миколайович
Бондаренко Андрій Володимировач
Григорець Любомир Дмитрович
Гутков Євген Жаннович
Заступник голови комісії
Єпішина Марина Бориславівна
Жовніренко Олександр Якович
Конюхов Олександр Віталійович
Секретар комісії
Кудінов Андрій Сергійович
Мисик Володимир Юрійович
Михайлов Габріел Миколайович
Голова комісії
Міщеряков Олександр Вікторович
Пієв Сергій Миколайович
Чихладзе Олександра Давидівна
Яровий Роман Юрійович
Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста
Аббасов Фазіль Севіндікович
Гніденко Микола Іванович
Голова комісії
Головко Володимир Васильович
Денисенко Анатолій Петрович
Заступник голови комісії
Дудолад Олександр Стефанович
Жорник Андрій Михайлович
Кітанін Віктор Олександрович
Корінько Іван Васильович
Кочеров Олександр Миколайович
Маринін Дмитро Олексійович
Перепелиця Олексій Борисович
Поздєєва Тетяна Геннадіївна
Секретар комісії
Товкун Олег Миколайович
Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та екології
Аріх Ігор Володимирович
Бойко Дмитро Львович
Ільєнко В'ячеслав Михайлович
Кацуба Олександр Володимирович
Секретар комісії
Полозков Володимир Дмитрович
Голова комісії
Сирота Семен Борисович
Скоробагач Володимир Іванович
Тимчук Андрій Олександрович
Заступник голови комісії
Постійна комісія з соцiального захисту та охорони здоров'я
Бобейко Алла Євгенівна
Заступник голови комісії
Гузь Вячеслав Валерійович
Доровський Єгор Олександрович
Касяненко Микола Антонович
Голова комісії
Котковський Володимир Романович
Олексієнко Максим Леонідович
Підгорний Костянтин Юрійович
Секретар комісії
Постійна комісія з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт)
Бабицька Світлана Ігорівна
Баронін Борис Іванович
Давтян Карина Олександрівна
Заступник голови комісії
Лушницький Володимир Михайлович
Перепелиця Дмитро Іванович
Секретар комісії
Поярков Юрій Михайлович
Голова комісії
Топчій Тетяна Василівна
Яцина Олег Анатолійович
Постійна комісія з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян
Апостол Олександр Іванович
Грінько Олександр Іванович
Завгородній Василь Леонідович
Кравцов Олег Миколайович
Лобазова Марина Василівна
Секретар комісії
Родзинський Анатолій Анатолійович
Сидоренко Володимир Олександрович
Стаматіна Марина Владиславівна
Голова комісії
Телятников Ігор Віталійович
Топчій Олексій Олександрович
Заступник голови комісії
Ходас Владислав Анатолійович
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності
Білодід Микола Павлович
Голова комісії
Вировець Ігор Іванович
Воронов Марк Миколайович
Заступник голови комісії
Кеворкян Костянтин Ервантович
Лукашов Олександр Олександрович
Секретар комісії
Нечипорук Микола Васильвич
Семко Світлана Олегівна
Постійна комісія з міжнародного співробітництва, інвестицій і сприяння підготовці та проведенню в місті Харкові Євро-2012 з футболу
Василенко Олександр Іванович
Давтян Дмитро Олександрович
Маляренко Віталій Віталійович
Марченко Олександр Георгійович
Заступник голови комісії
Піддубний Ігор Миколайович
Токарєв Костянтин Олександрович
Голова комісії
Чумаков Володимир Миколайович
Шаповал Євген Володимирович
Секретар комісії
Шенцев Микита Дмитрович

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
  • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
  • Kharkov Siren
  • Фестиваль "Світ книги"
  • письмо городскому голове
  • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

  • Департамент підприємництва та споживчого ринку  Харківської міської ради
  • Образование
  • семья и молодежь
  • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
  • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»