Нагороди Ради Європи

ЦИНЦИННАТІ, США

ЦИНЦИННАТІ, США

Населення: близько 370тис. чоловік (разом з передмістями 1,6 млн. чоловік)

Мова: англійська
 
Територія міста: біля 220 кв. км.
 
Релігія: протестанти 66%, католики – 25%, баптисти 19,4%, методисти – 8%, пресвітеріанці, п’ятидесятники, єпископальна церква, іудеї, мусульмани, буддисти
 
Географічне положення: Великий промисловий, торгово-фінансовий та культурний центр країни – розташоване в районі Середнього Заходу США в штаті Огайо на березі річки Огайо.
 
Економіка: Цинцинаті сьогодні – це прекрасне сучасне місто, центр машинобудування, верстатобудування, виробництва ракет, авіадвигунів, побутових приладів, машин; має добре розвинену металообробну, паперову, фармацевтичну, парфумерну, хімічну, харчову та поліграфічну промисловість. Цинцинаті славиться тим, що його економіка стійка і різноманітна. В місті розташовані підприємства державного масштабу, такі, як „General Electric” та „Procter & Gamble”. Місто є центром оптової та роздрібної торгівлі, медичного обслуговування , страхових та фінансових компаній.
 
Транспорт:11 авіакомпаній забезпечують ефективне транспортування пасажирів та вантажів всередині країни і за кордон. Важливу роль відіграє залізничний, автомобільний та річковий транспорт.

Історичні пам'ятки, Культура, спорт, дозвілля: Багате і різноманітне культурне життя міста. Симфонічний оркестр, балет, опера, театр, низка музеїв і галерей. Зоопарк в Цинцинаті вважається одним з найкращих в країні
 
Освіта: У місті розташовано 7 вищих учбових закладів, понад 700 діючих церков та синагог.
 
Побратимські відносини: 11 вересня 1989 на майдані „Fountain” в Цинцинаті було підписано Угоду, яка офіційно проголосила Харків і Цинцинаті містами-побратимами.

За 10 років, що минули з того часу, між Цинцинаті і Харковом відбулися обміни у найрізноманітніших галузях: від освіти і культури – до підприємництва і торгівлі, від медицини і соціальної сфери – до спорту і молодіжного руху. Пара „Харків - Цинцинаті” вважається найбільш ефективною серед міст-побратимів США і колишнього СРСР. В цьому велика заслуга громадського Комітету Побратимства „Цинцинаті-Харків”, діяльність якого неодноразово відзначалася преміями Всесвітньої організації поріднених міст та національними і регіональними преміями.

За останні п’ять років реалізовано три муніципальні програми, що фінансувалися різними урядовими структурами США: з загальних питань (1993 р.), з питань кадрової роботи (1997 р.), з питань роботи міського транспорту (1999 р.). З 1996 року Цинцинаті і Харків приймають участь у Програмі „Громадські зв’язки”, в рамках якої понад 100 бізнесменів, юристів, адміністраторів вищих учбових закладів, представників громадських організацій Харкова та ін. пройшли професійне стажування у місті-побратимі, інших містах США.

Харків’яни вдячні своїм американським побратимам за гуманітарну допомогу, яку вони неодноразово надавали нашому місту: програма вакцинації в 1994 р.; поставка медичного обладнання і соціальної допомоги в1995 р.; поставка медикаментів та дезинфікуючих засобів під час аварії на Диканівських очисних спорудах; передача спеціальних книг для сліпих бібліотеці ім. Гіршмана в1997 р.

Новини

Анонс

Опитування

Чи приймаєте ви участь у весняних суботниках?

Архів опитувань
 • Бібліотека імені Євгенія Кушнарьова
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Світ книги"
 • письмо городскому голове
 • Державні закупівлі. Нормативно-правова база

Важливо!

Телефони термінового виклику

Розсилка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьківский водопровід (КП "ВТП "Вода")
 • Офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»