city.kharkov.ua

ВІДОМОСТІ про звернення громадян.

ВІДОМОСТІ про звернення громадян.

 

Звернутися до Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича та його заступників можна різними способами:
  1. Написати лист та відправити його поштою (за адресою: 61200, Харків, пл. Конституції, 7).
  2. Передати лист особисто або через уповноважену особу та здати його за вищеназваною адресою до відділу з питань звернень громадян Департаменту діловодства, 1-й поверх, кімната 2.
    Прийом листів здійснюється щоденно з 9.00 до 18.00, в п'ятницю до 16.45, в передсвяткові дні до 17.00 (перерва з 13.00 до 13.45), крім суботи та неділі.
    У разі, якщо ви маєте копію листа, за вашим бажанням може бути здійснена відмітка про його отримання.
  3. На особистому прийомі в громадській приймальні виконкому міської ради, згідно графіку прийому громадян.

Особистий прийом громадян проводиться міським головою, секретарем міської ради, головами постійних комісій, першим заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, заступниками міського голови – директорами департаментів, директорами департаментів, а також керівниками управлінь, відділів та інших виконавчих органів міської ради згідно з затвердженими графіками прийому громадян.

Прийом громадян проводиться також спеціалістами відділу з питань прийому громадян Департаменту діловодства щоденно з 9.00 до 18.00, в п'ятницю та в передсвяткові дні - до 17.00, в суботу з 10.00 до 13.00 (перерва з 13.00 до 14.00), крім недільних та святкових днів, в приміщенні приймальні (вхід з провулку Радянського).

Зразок