Награды Совета Европы

Распоряжения городского головы

ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 11.03.2011 р. № 889
м. Харків
Про проведення телевізійного проекту „Майданс”

 Розглянувши звернення директора товариства з обмеженою відповідальністю „Стар Медіа” Снітка О.В. стосовно проведення телевізійного проекту „Майданс”, керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Дозволити керівництву товариства з обмеженою відповідальністю „Стар Медіа” (Снітко О.В.) проведення телевізійного проекту „Майданс” 19 березня 2011р. з 12.00 до 22.00 на майдані Свободи.

2. Відповідальність за дотримання техніки безпеки при проведенні заходу покласти на директора товариства з обмеженою відповідальністю „Стар Медіа” Снітка О.В.

3. Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційній роботі та цивільної оборони Харківської міської ради (Топчій В.О.) забезпечити координацію спільних заходів ХМУ ГУ МВС України в Харківській області (Фоменко М.І.) та Харківського міського управління ГУ МНС України в Харківській області (Юрченко В.М.) щодо забезпечення громадського порядку, пожежної та техногенної безпеки при проведенні заходу на майдані Свободи.

4. Департаменту комунального господарства Харківської міської ради (Кітанін В.О.) забезпечити організацію електропостачання сценічного обладнання під час проведення заходу на майдані Свободи на договірній основі з організаторами заходу.

5. Департаменту транспорту та зв’язку Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) забезпечити організацію руху транспортних засобів з урахуванням проведення заходу у центральній частині міста.

6. Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради (Чумаков В.М.) забезпечити санітарне прибирання території (майдан Свободи) після проведення зазначеного заходу на договірній основі з
організаторами заходу.

7. Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради (Сороколат Ю.В.) забезпечити чергування машин швидкої допомоги з бригадами лікарів для обслуговування, в разі потреби, відвідувачів заходу на майдані Свободи на договірній основі з організаторами заходу.

8. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Лукашова В.Л.) забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації проведення телевізійного проекту „Майданс” на майдані Свободи.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кривцова О.С.

 

Міський голова Г.А. Кернес

Новости

Анонс

Опросы

Участвуете ли вы в весенних субботниках?

Архив опросов
 • Библиотека имени Евгения Кушнарёва
 • Kharkov Siren
 • Фестиваль "Мир книги"
 • письмо городскому голове
 • Государственные закупки. Нормативно-правовая база

Важно!

Телефоны экстренного вызова

Рассылка

 • Департамент підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради
 • Образование
 • семья и молодежь
 • Харьковский водопровод (КП "ПТП "Вода")
 • Официальный сайт КП «Харьковский метрополитен»